Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Polonia > Arquitectos > Asystent Architekta K/m

Ofertas de trabajo en Polonia de Arquitectos

Asystent Architekta K/m

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Arquitectos, urbanistas, agrimensores y diseñadores : Arquitectos.

Specjaliści : Specjaliści nauk fizycznych, matematycznych i technicznych : Architekci, planiści, geodeci i projektanci : Architekci budowlani

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Pomoc w koordynowaniu procesu projektowania inwestycji z ramienia inwestora, współtworzenie projektów koncepcyjnych, budowlanych, wykonawczych oraz specyfikacji technicznych, nadzór nad realizacją zgodnie z projektem, pozwoleniami oraz przepisami, wykonywanie projektów wykończenia wnętrz, kontrola i weryfikacja sporządzonej dokumentacji powykonawczej.Wymagania:- wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) - konieczne- umiejętności: Program AutoCad - konieczne- inne zawody: Architekt, staż: 1 lat - konieczne- pozostałe: RW/1/2019 jest kand

Wymagane wykształcenie wyższe I-ego stopnia w kierunku Architektura, minimum 1-2 lata doświadczemnia na podobnym stanowisku, dobra organizacja, samodzielność, odpowiedzialność przy prowadzeniu tematów projektowych i wykonawczych, bardzo dobra znajomość zagadnień ogólnobudowlanych, znajomość przepisów prawa budowlanego i administracyjnego w zakresie prawa inwestycyjnego, biegła znajomość programu AutoCad/Revit, podstawowa znajomość języka angielskiego.

Pomoc w koordynowaniu procesu projektowania inwestycji z ramienia inwestora, współtworzenie projektów koncepcyjnych, budowlanych, wykonawczych oraz specyfikacji technicznych, nadzór nad realizacją zgodnie z projektem, pozwoleniami oraz przepisami, wykonywanie projektów wykończenia wnętrz, kontrola i weryfikacja sporządzonej dokumentacji powykonawczej.

Sposób aplikowania:- kontakt przez Powiatowy Urząd PracyUrząd Pracy Miasta Stołecznego WarszawyGrochowska 171bWarszawa 04111- wymagane dokumenty: skierowanie, oferta przeznaczona tylko dla zarejestrowanych osób bezrobotnych- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 4927.3 (PLN).

Empleador: PUP.

Instrucciones para solicitar:

Informacja Zielona Linia, tel.: 223911318, 223911433

Identificador de la vacante:1420StPr/19/1922.

Ver las 104 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Arquitectos, urbanistas, agrimensores y diseñadores : Arquitectos ofertadas.