Europeos.es : Inicio > Trabajo en Polonia > analista de fusiones y adquisiciones > Konsultant Systemu Erp Microsoft Dynamics Ax/d365 (o,u)

Konsultant systemu ERP Microsoft Dynamics AX/D365 (O,U)

Trabajos de analista de fusiones y adquisiciones en Polonia (Małopolskie)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en finanzas › Analistas financieros › analista financiero/analista financiera › analista de fusiones y adquisiciones.

Traducción de la profesión: Specjaliści › Specjaliści do spraw ekonomicznych i zarządzania › Specjaliści do spraw finansów › Analitycy finansowi.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: wsparcie klientów w zakresie obsługi i konfiguracji Systemu Microsoft AX/D365, analiza potrzeb biznesowych i wymagań klienta, identyfikacja i projektowanie procesów biznesowych, tworzenie dokumentacji

Wymagania:

- wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) - konieczne

- pozostałe: Wymagania: 2 lata doświadczenia, znajomość języka angielskiego na poziomie B2, wykształcenie wyższe techniczne, praca w Tarnowie od pon. - pt. w godz. 8.00-16.00. Wynagrodzenie 4 242 zł brutto (umowa na okres próbny, z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony). Kontakt: GO ERP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, ul. J. Słowackiego 33-37, 33-100 Tarnów, CV można przesyłać na adres e-mail: zapytajgo-erp.

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: skierowanie, CV lub bezpośrednio do pracodawcy

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Małopolskie.

Ver 435 ofertas de trabajo en "Małopolskie" (Polonia).

Número de puestos: 3.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Empleador: GO ERP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Instrucciones para solicitar:

Jakub Duch, email: zapytajgo-erp.eu

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 01 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:1540StPr/24/0044.