Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Estonia > Profesionales en operaciones financieras y administrativas > Assistent

Assistent. Estonia

Demanda en Estonia de Profesionales en operaciones financieras y administrativas

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas.

Tehnikud ja keskastme spetsialistid : Äri- ja haldusalal töötavad spetsialistid

Descripción de la oferta de trabajo:

Logistiku assistent (esialgu tähtajalise lepinguga)

Tööülesanded: Logistiku assisteerimine, uue konteinerite haldusprogrammi haldamine ja sinna andmete sisestamine, telefoni kõnedele vastamine ja tellimuste kirjapanemine ja ettemaksuarvete koostamine. Vajadusel kaalukoja töötaja ja logistiku asendamine.

Omalt poolt pakume: Stabiilset palka, toetavat kollektiivi, sõbralikku meeskonda. Edasi arenemisvõimalust. Sobivusel püsiva töökoha võimalust.

Muud nõuded: Arvuti oskus, suhtlemis oskus, kaasamõtlemise oskus, oskus erinevaid tegevusi korraga hallata

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 2 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: Karimek OÜ.

Instrucciones para solicitar:

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: helenkarimek.ee

Identificador de la vacante:1374730.

Ver las 298 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas ofertadas.