Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Otros vendedores > Specialista - Specialistka Prodeje Náhradních Dílů Pro Zemědělskou A Stavební Techniku Pro Německý Trh, Ostatní Pracovníci V Oblasti Prodeje

SPECIALISTA - SPECIALISTKA PRODEJE NÁHRADNÍCH DÍLŮ PRO ZEMĚDĚLSKOU A STAVEBNÍ TECHNIKU PRO NĚMECKÝ TRH, Ostatní pracovníci v oblasti prodeje

Búsqueda en República Checa (Královéhradecký kraj) de Otros vendedores

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Otros vendedores.

Traducción de la profesión: Pracovníci ve službách a prodeji › Pracovníci v oblasti prodeje › Ostatní pracovníci v oblasti prodeje.

Descripción de la oferta de trabajo:

Obsluha eshopu, aktualizování a rozšiřování nabídky v e-shopu, rozesílání newsletterů, péče o německy mluvícími zákazníky. Kontakt s dodavateli.

Práce v dílně, servisní práce, výroba hydraulických hadic.

Požadujeme:

* Středoškolské vzdělání nejlépe technického směru

* Výborné komunikační schopnosti

* Výborná znalost německého jazyka slovem i písmem

* Znalost práce na PC

* Manuální zručnost

* Spolehlivost

* Pečlivost

* Řidičský průkaz sk. B

* Zkušenosti se zemědělskou technikou výhodou

Nabízíme:

* Firemní akce

* Slevy na firemní zboží

* Stravování

* Přátelské prostředí

* Příspěvek na dovolenou

Región: Královéhradecký kraj.

Ver 36 ofertas de trabajo en "Královéhradecký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: CS Technika s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Ing. Lenka Chroboková. E-mail: lenka.chrobokovaaztechnika.cz .

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: lenka.chrobokovaaztechnika.cz

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 02 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:29093380721.