ASISTENT V SPLETNI TRGOVINI - M/Ž. Osrednjeslovenska

Oferta de empleo de Vendedores por teléfono en Eslovenia (Osrednjeslovenska)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Otros vendedores : Vendedores por teléfono.
Poklici za storitve, prodajalci/prodajalke : Prodajalci/prodajalke : Drugi prodajalci/druge prodajalke : Prodajalci/prodajalke po telefonu.

Descripción de la oferta de trabajo:
SPLETNI PRODAJALEC, Določen čas, 6 mesecev, polni delovni čas, 40 ur, -VNOS ARTIKLOV NA SPLETNO STRAN (OPISI, SLIKOVNO GRADIVO), -UREJANJE VSEBINE SPLETNE STRANI, -VODENJE SPLETNE TRGOVINE, -PRIPRAVA IN PISANJE BLOG ČLANKOV, -UREJANJE SLIKOVNEGA GRADIVA (V PROGRAMU PHOTOSHOP), -UREJANJE STRANI NA SOCIALNIH OMREŽIJ (FACEBOOK, INSTAGRAM), -PRIPRAVA NAGRADNIH IGER IN PROMOCIJ NA SPLETU, -PRIPRAVA IN POŠILJANJE POŠTNEGA OBVEŠČANJA (NEWSLETTER), -UREJANJE GOOGLE ADWORDS OGLAŠEVANJA, -UREJANJE FACEBOOK OGLAŠEVANJA, -VODENJE IN UREJANJE RAZPOREDITEV DELA ZAPOSLENIH V POSLOVALNICAH, -IZVAJANJE INVENTUR V POSLOVALNICAH, -IZDELAVA PONUDB, PREDRAČUNOV IN DRUGIH DOKUMENTOV, -TELEFONSKO SVETOVANJE STRANKAM, -ODGOVARJANJE STRANKAM NA POVPRAŠEVANJA PREKO MAILOV, -VNOS NOVIH ARTIKLOV V SISTEM, -VNOS ARTIKLOV V CENIKE, -IZDELAVA DEKLARACIJ ZA NOVE IZDELKE, -KONTAKTIRANJE S SERVISOM, -PRIPRAVA PREDLOGOV IN ANALIZ PRODAJE/ZALOG/AKCIJSKIH PONUDB, -REŠEVANJE REKLAMACIJ, -OPRAVLJANJE OSTALIH OPRAVIL PO NAVODILU NADREJENIH. , urejevalniki besedil - zahtevno, delo s preglednicami - zahtevno, delo z bazami podatkov - zahtevno, programiranje - osnovno, poznavanje operacijskih sistemov - osnovno, računalniško oblikovanje - zahtevno, angleški jezik razumevanje zelo dobro, govorjenje zelo dobro, pisanje zelo dobro, Potrebne kompetence:komunikacijske veščine, analitične sposobnosti,odgovornost, timsko delo, inovativnost, kreativnost, lojalnost, smisel za delo z ljudmi. Prednost je poznavanje platforme Prestashop ali Magento, smisel za pisanje besedil. Možnost podaljšanja pogodbe za nedoločen čas.

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 894 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 10/10/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: TOKO PROIZVODNJA IN PRODAJA USNJENE GALANTERIJE, D.O.O..

Dirección: LETALIŠKA CESTA 3 C, 1000 LJUBLJANA.

Contacto: FAJAN ŠPELA

Email: kadriReemplazar por una arrobamerit-international.si

Ver las 547 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Otros vendedores : Vendedores por teléfono ofertadas.