Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > Mecánicos y reparadores en electrónica > Asistent Serviserja Elektronskih Naprav - M/ž

ASISTENT SERVISERJA ELEKTRONSKIH NAPRAV - M/Ž. Eslovenia

Vacante de Mecánicos y reparadores en electrónica en Eslovenia

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología : Instaladores y reparadores de equipos electrónicos y de telecomunicaciones : Mecánicos y reparadores en electrónica.

Poklici za neindustrijski način dela : Mehaniki/mehaničarke električnih in elektronskih naprav ipd : Monterji/monterke, popravljavci/popravljavke elektronskih naprav in telekomunikacijskega omrežja : Mehaniki/mehaničarke, serviserji/serviserke elektronskih naprav

Descripción de la oferta de trabajo:

MEHANIKI IN SERVISERJI ELEKTRONSKIH NAPRAV, poskusno delo 3 mesece, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40, preizkušanje in popravilo elektronskih naprav za pametni dom "Smart Home", od kandidata pričakujemo dobro poznavanje dela z računalnikom (MS Office paket) in dobro poznavanje elektronskih naprav (Smart Home izdelki).  Zeželeno je poznavanje slovenščine, angleščine, italijanščine ter V. stopnja izobrazbe.

Pričakujemo, da je kandidat resna, odgovorna, natančna ter razpoložljiva oseba.

Možnost dolgoročnega sodelovanja.

Nudimo delo v mladem timu, delo v prijetnem delovnem okolju, redno zaposlitev, redno plačilo sorazmerno z delovnimi izkušnjami.

Kandidati morajo  CV in spremno pismo poslati v angleščini ali italijanščini., dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: IMEDIA GSM oglaševanje in storitve d.o.o., Prvomajska ulica 39 , 5000 NOVA GORICA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: URŠIČ URŠKA
Contact Phone: 08 20 58 660
Contact Email: urska.ursicimediagsm.com

Identificador de la vacante:HT76446.

Ver las 130 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología : Instaladores y reparadores de equipos electrónicos y de telecomunicaciones : Mecánicos y reparadores en electrónica ofertadas.