Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Asistentes de venta de tiendas y almacenes > Asistent/ka Prodeje, Prodavači Ostatního Zboží V Prodejnách

Asistent/ka prodeje, Prodavači ostatního zboží v prodejnách

Contratación de Asistentes de venta de tiendas y almacenes en Olomoucký kraj (República Checa)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Asistentes de venta de tiendas y almacenes.

Pracovníci ve službách a prodeji : Pracovníci v oblasti prodeje : Provozovatelé maloobchodních prodejen, prodavači a příbuzní pracovníci v prodejnách : Prodavači v prodejnách

Descripción de la oferta de trabajo:

Pracoviště: Holická č.p.

1173/49a, Olomouc.

Rozumíš lidem i řeči zvířat? Přidej se k nám.

Aktuálně hledáme kolegyni/kolegu na prodejnu chovatelských potřeb v Olomouci - Holická.

Jsi rozená obchodnice nebo obchodník a baví tě kontakt se zákazníky? Chceš pracovat v pěkné prodejně a vydělat si slušné peníze? Pak čti dál.

Nehledáme člověka, který si to jde do práce „odsedět“ – hledáme prodavače „dravce“.

Iniciativního a pozitivního člověka, který se bude těšit na své dvounohé i čtyřnohé zákazníky a udělá pro jejich spokojenost maximum.

Co přesně budeš dělat? - prodávat, pečovat o zákazníky a poskytovat jim odborné rady - komunikovat se zákazníky z e-shopu - pečovat o celkový vzhled prodejny - objednávat, naskladňovat a přeceňovat zboží Co požadujeme? dobře to umět s počítačem, zvířaty i s lidmi - výborné komunikační schopnosti a příjemné vystupování - pečlivost, zodpovědnost, důslednost - pozitivní přístup a touhu se zlepšovat Výhodou: - práce s ekonomickým systémem Pohoda - absolvovaný odborný kurz prodejců vyhrazených léčivých přípravků Co získáte? - práci v malé rodinné firmě – přátelský tým - příjemné, pozitivní a zdravé pracovní prostředí, kde je lidský přístup na prvním místě - motivující finanční hodnocení - sleva na firemní výrobky - možnost učit se a růst Plat: 13 500 Kč + variabilní složka Pokud je to práce pro tebe – pošli strukturovaný životopis.

Kontakt je možný POUZE telefonicky nebo e-mailem.

Región: Olomoucký kraj.

Ver 399 ofertas de trabajo en "Olomoucký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 13500 mínimo y 20000 máximo (CZK mensual).

Empleador: Petr Hederer.

Obraťte se na kontaktní osobu. Petr Hederer. Tel.: +420 608 403 400. E-mail: siera.czgmail.com.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 608 403 400
  • Correo electrónico: siera.czgmail.com

Identificador de la vacante:14382670733.

Ver las 2,184 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Asistentes de venta de tiendas y almacenes ofertadas.