Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Asistentes de venta de tiendas y almacenes > Asistent/ka Prodeje V Papírnictví Mcpen, Prodavači Smíšeného Zboží

Asistent/ka prodeje v papírnictví McPen, Prodavači smíšeného zboží

Empleos en República Checa (Moravskoslezský kraj) de Asistentes de venta de tiendas y almacenes

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Asistentes de venta de tiendas y almacenes.

Pracovníci ve službách a prodeji : Pracovníci v oblasti prodeje : Provozovatelé maloobchodních prodejen, prodavači a příbuzní pracovníci v prodejnách : Prodavači v prodejnách

Descripción de la oferta de trabajo:

Pracoviště: Avion Ostrava Kontakt: e-mailem: mkroupovaversaco.cz Jsme špičkové papírnictví opřené o dlouhodobou důvěru zákazníků i dodavatelů, které stále rozšiřuje své prodejny do celé České republiky.

Pracovní náplň: - obsluha zákazníků - odborné poradenství a prodej - doplňování zboží - práce s pokladnou - starost o chod prodejny Požadujeme: - komunikativnost - schopnost navázat kontakt se zákazníkem - prokazatelnou praxi na obdobné pozici - základní znalost práce na pc - spolehlivost - zodpovědnost - chuť pracovat a učit se novým věcem Nabízíme: - stabilní zaměstnání v rychle se rozvíjející společnosti - příjemný kolektiv Práce na dlouhý/krátký týden.

Zaměstnanecké výhody: slevy na nákup, stravenky, příspěvky na tábor

Región: Moravskoslezský kraj.

Ver 548 ofertas de trabajo en "Moravskoslezský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 17000 mínimo y 19000 máximo (CZK mensual).

Empleador: VersaCo s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Michaela Kroupová. E-mail: mkroupovaversaco.cz.

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: mkroupovaversaco.cz

Identificador de la vacante:14852120760.

Ver las 2,326 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Asistentes de venta de tiendas y almacenes ofertadas.