Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Secretarios (general) > Asistent-ka Odd. Internetového Prodeje, Sekretáři (všeobecní)

Asistent-ka odd. internetového prodeje, Sekretáři (všeobecní)

Ofertas de trabajo de Secretarios (general) en República Checa (Středočeský kraj)

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Secretarios (general) : Secretarios (general).

Úředníci : Všeobecní administrativní pracovníci, sekretáři a pracovníci pro zadávání dat a zpracování textů : Sekretáři (všeobecní) : Sekretáři (všeobecní)

Descripción de la oferta de trabajo:

MVP: Odolena Voda - Praha-východ

Přijmeme ihned nebo po dohodě na HPP asistenta/ku odd. internetového prodeje pro pracoviště obchodně logistické centrum Postřižín, Teplická 501, Odolena Voda. Požadujeme ÚSO vzdělání, komunikativní schopnosti a asertivitu, pečlivost a samostatnost, velmi dobrá znalost práce na PC a kancelářských programů ( textové a tabulkové editory ), dobrý zdravotní stav, časová flexibilita. Vhodné i pro absolventy. Uchazeči/uchazečky se zájmem o tuto pracovní nabídku mohou své stručné životopisy zaslat v českém jazyce na e-mail personalnibreno.cz . Vybrané uchazeče/ky pak vyrozumíme o dalším postupu.

náplň práce asistentky/ta odd. internetového prodeje: písemná i ústní komunikace se zákazníkem, odpovědi na jejich dotazy přes chat, a další administrativní úkony dle pokynů vedoucího oddělení.

Región: Středočeský kraj.

Ver 289 ofertas de trabajo en "Středočeský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 23000 (CZK mensual).

Empleador: KOBERCE BRENO, spol. s r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. -, Personální oddělení.. E-mail: breno.cz" rel="nofollow">personalnibreno.cz.

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: personalnibreno.cz

Identificador de la vacante:15743060716.

Ver las 927 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Secretarios (general) : Secretarios (general) ofertadas.