Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Vendedores > Asistent/ka Manažera Obchodního Oddělení, Pracovníci V Oblasti Prodeje Jinde Neuvedení

asistent/ka manažera obchodního oddělení, Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení

Empleos en República Checa de Vendedores

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Otros vendedores : Vendedores no clasificados bajo otros epígrafes.

Pracovníci ve službách a prodeji : Pracovníci v oblasti prodeje : Ostatní pracovníci v oblasti prodeje : Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení

Descripción de la oferta de trabajo:

Do našeho týmu hledáme asistenta/ asistentku prodeje. V naší prodejně dílů pro stavební stroje nabízíme práci v příjemném prostředí a pohodovém kolektivu, praxe v oboru není nutná, důležitá je Vaše motivace a zájem o práci.

Práci na HPP

Pracovní poměr na dobu neurčitou a nástup je možný ihned

Možnost profesního růstu

Požadujeme:

Komunikativnost a příjemné vystupování.

Preciznost.

Předchozí zkušenosti v obchodu

Número de puestos: 1.

Empleador: LIPATECH s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Slávik. Tel.: +420 725 373 112.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 725 373 112

Identificador de la vacante:20414720784.

Ver las 60 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Otros vendedores : Vendedores no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.