Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Secretarios administrativos y ejecutivos > Asistent/ka Jednatelky, Sekretářka, Odborní Asistenti V Administrativě

Asistent/ka jednatelky, sekretářka, Odborní asistenti v administrativě

Búsqueda en República Checa (Olomoucký kraj) de Secretarios administrativos y ejecutivos

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Secretarios administrativos y especializados : Secretarios administrativos y ejecutivos.

Techničtí a odborní pracovníci : Odborní pracovníci v obchodní sféře a veřejné správě : Odborní administrativní pracovníci a asistenti : Odborní asistenti v administrativě

Descripción de la oferta de trabajo:

Smlouva na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.

Náplň práce: administrativní činnosti, evidence a třídění korespondence, dohled nad dodržováním termínů, zajištění nákupu kancelářských potřeb, práce s informačním systémem společnosti; komunikace s úřady; správa agendy pracovních míst, lékařských prohlídek a oblasti BOZP a PO; příprava podkladů pro zpracování mezd; řešení nástupních a výstupních dokumentů u zaměstnanců; zpracování exekucí zaměstnanců.

Požadavky: SŠ vzdělání ekonomického zaměření ukončené maturitní zkouškou; praxi v administrativě alespoň 3 roky (práce s datovou schránkou); výborná znalost českého jazyka (ústní i písemný projev); znalost anglického jazyka - mírně pokročilá úroveň; dobrá znalost práce na PC - MS Office (Outlook, Word); výborné organizační schopnosti a komunikační dovednosti; profesionální vystupování, schopnost týmové spolupráce; samostatnost, pečlivost a smysl pro pořádek; flexibilitu a loajalitu; ŘP skup.

B; výhodou znalost personální agendy a účetnictví; výhodou znalost informačního systému QI; výhodou zkušenost s hlášením INTRASTAT - přijetí Nabízíme: zajímavá práce v zajímavém oboru; příjemné pracovní prostředí Zájemci se mohou hlásit: - zasíláním životopisu (CV) na e-mail: ucetnizahas-sro.cz, vybraní uchazeči budou pozváni na osobní pohovor.

Región: Olomoucký kraj.

Ver 378 ofertas de trabajo en "Olomoucký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 17000 mínimo y 23800 máximo (CZK mensual).

Empleador: ZAHAS s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Lenka Pulzerová. Tel.: +420 581 750 111. E-mail: ucetnizahas-sro.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 581 750 111
  • Correo electrónico: ucetnizahas-sro.cz

Identificador de la vacante:14812280726.

Ver las 534 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Secretarios administrativos y especializados : Secretarios administrativos y ejecutivos ofertadas.