Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Profesores de universidades y de la enseñanza superior > Docent / Docentica Za Znanstveno Područje Prirodne Znanosti

DOCENT / DOCENTICA ZA ZNANSTVENO PODRUČJE PRIRODNE ZNANOSTI

Oferta de empleo de Profesores de universidades y de la enseñanza superior en Croacia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Profesores de universidades y de la enseñanza superior › Profesores de universidades y de la enseñanza superior.

Traducción de la profesión: Professionals › Teaching professionals › University and higher education teachers › University and higher education teachers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis poslova:

  • ustrojava i izvodi sve oblike nastave (predavanja, seminare, vježbe, provjere znanja, terensku nastavu) i druge oblike nastavnog rada na studijima koje Sveučilište izvodi, sukladno studijskim programima i izvedbenom planu nastave
  • potiče studente na samostalan rad i razvija zanimanje studenata za obrazovanje i usavršavanje

Na temelju Odluke Fakultetskog vijeća Fakulteta za fiziku Sveučilišta u Rijeci,

Fakultet za fiziku, Radmile Matejčić 2, raspisuje

NATJEČAJ

  1. za izbor jednog nastavnika na znanstveno - nastavno radno mjesto docent (m/ž), u radnom odnosu na neodređeno vrijeme s punim radnim vremenom, za znanstveno područje Prirodne znanosti, polje Fizika

Pristupnici na natječaj moraju ispunjavati uvjete propisane Zakonom o visokom obrazovanju i znanstvenoj djelatnosti (NN 119/22.) i na njemu utemeljenim propisima.

Prijavi na natječaj prilaže se:

- životopis,

- preslika dokaza o državljanstvu Republike Hrvatske ili druge države,

- preslika dokaza o odgovarajućoj stručnoj spremi, odnosno akademskom stupnju doktora znanosti,

- popis radova i relevantne radove za izbor

- rješenje o priznavanju inozemne obrazovne kvalifikacije za one kandidate koji su kvalifikaciju stekli u inozemstvu (ili dokaz da je postupak priznavanja u tijeku),

- uvjerenje medicine rada o zdravstvenoj sposobnosti odnosno potrebnim psihofizičkim osobinama

(za prvi izbor na Sveučilištu u Rijeci)

  • Uvjeti kojima se ostvaruje prednost za prijem pod točkom 1. natječaja:

- Višegodišnje iskustvo u poučavanju fizike, napose u području teorije grupa i kvantne teorije polja.

- Višegodišnje iskustvo u znanstvenim istraživanjima u području teorija gravitacije, kvantnih i konformalnih teorija polja te teorija simetrija i grupa.

Prijave s dokazima o ispunjenju uvjeta natječaja dostavljaju se putem elektroničke pošte u PDF formatu na adresu: fizikaphy.uniri.hr.

Rok za podnošenje prijave s prilozima je 30 dana od dana zadnje objave natječaja u odgovarajućem mediju. Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

Pristupnici na natječaj suglasni su da Sveučilište u Rijeci, Fakultet za fiziku može prikupljati, koristiti i dalje obrađivati podatke u svrhu provedbe natječajnog postupka sukladno propisima koji reguliraju zaštitu osobnih podataka. Pristupnici koji se na temelju posebnih propisa pozivaju na pravo prednosti prilikom zapošljavanja, obvezni su u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i priložiti sve dokaze koje posebni propisi određuju za ostvarivanje tog prava. Takvi pristupnici ostvaruju prednost prilikom zapošljavanja u odnosu na ostale pristupnike, samo pod jednakim uvjetima. Za pristupnike koji se u prijavi na natječaj pozivaju na pravo prednosti prilikom zapošljavanja prema Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17., 98/19., 24/21.), popis dokaza potreban za ostvarivanje tog prava dostupan je na poveznici: https://gov.hr/hr/prednost-pri-zaposljavanju/916. Fakultet pridržava pravo provesti testiranje kandidata, o čemu će kandidati koji su predali pravovremene i potpune prijave na natječaj biti naknadno obaviješteni. Fakultet pridržava pravo poništiti natječaj i ne izabrati ni jednog kandidata. Obavijest o ishodu natječajnog postupka će biti objavljena po završetku natječajnog postupka na: https://www.phy.uniri.hr/hr/.

Sveučilište u Rijeci, Fakultet za fiziku

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 2 años.

Empleador: SVEUČILIŠTE U RIJECI.

Instrucciones para solicitar:

Email: fizikaphy.uniri.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 15 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2471072.

Ver las 53 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Profesores de universidades y de la enseñanza superior › Profesores de universidades y de la enseñanza superior ofertadas.