Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Asistentes de venta de tiendas y almacenes > Asistent/ Asistentka Prodeje, Prodavači Ostatního Zboží V Prodejnách

ASISTENT/ ASISTENTKA PRODEJE, Prodavači ostatního zboží v prodejnách

Oferta de trabajo de Asistentes de venta de tiendas y almacenes en Královéhradecký kraj (República Checa)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Asistentes de venta de tiendas y almacenes.

Pracovníci ve službách a prodeji : Pracovníci v oblasti prodeje : Provozovatelé maloobchodních prodejen, prodavači a příbuzní pracovníci v prodejnách : Prodavači v prodejnách

Descripción de la oferta de trabajo:

ASISTENT/-KA PRODEJE v papírnictví McPen

- PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, nástup možný ihned

- Náplň práce: obsluha zákazníků, odborné poradenství a prodej, doplňování zboží, práce s pokladnou, starost o chod prodejny

- Požadujeme: SŠ vzdělání, komunikativnost, schopnost navázat kontakt se zákazníkem, prokazatelnou praxi na obdobné pozici, základní znalost práce na PC, spolehlivost, zodpovědnost, chuť pracovat a učit se novým věcem

- Nabízíme: zaměstnanecké slevy, stabilní zaměstnání v rychle se rozvíjející společnosti, příjemný kolektiv, stravenky, práci na krátký a dlouhý týden

- V případě zasílejte životopisy na email: mkroupovaversaco.cz

Región: Královéhradecký kraj.

Ver 128 ofertas de trabajo en "Královéhradecký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 18500 mínimo y 22000 máximo (CZK mensual).

Empleador: VersaCo s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Michaela Kroupová. E-mail: versaco.cz" rel="nofollow">mkroupovaversaco.cz.

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: mkroupovaversaco.cz

Identificador de la vacante:18738940733.

Ver las 2,247 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Asistentes de venta de tiendas y almacenes ofertadas.