Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Agentes de servicios comerciales > Asistent/ka úseku Marketingu A Propagace, Pracovníci V Oblasti Propagace A Reklamy

Empleo en Středočeský kraj (República Checa) de Agentes de servicios comerciales

Asistent/ka úseku Marketingu A Propagace, Pracovníci V Oblasti Propagace A Reklamy

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes de servicios comerciales : Agentes de servicios comerciales no clasificados bajo otros epígrafes.

Techničtí a odborní pracovníci : Odborní pracovníci v obchodní sféře a veřejné správě : Zprostředkovatelé služeb : Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení

Descripción de la oferta de trabajo:

Požadujeme:

SŠ/VŠ

znalost angličtiny nebo němčiny slovem i písmem

prokazatelné pokročilé dovednosti ovládání grafických programů sady Adobe, invence, kreativita

prokazatelné dovednosti při správě sociálních sítí

ovládání nástrojů sady Office - zejména Excel a PowerPoint

komunikační a prezentační dovednosti

schopnost logického a ekonomického uvažování

schopnost rozlišovat priority

aktivní ŘP skupiny \"B\"

Pracovní náplň:

Správa webových stránek, tvorba grafických návrhů a tiskových dat pro rozmanité nosiče

Tvorba produktových katalogů a produktových listů

Fotografické a fotodokumentační práce

Podpora při odborných oborových konferencích v ČR a zahraničí

Podpora při společenských akcích pro obchodní partnery

Tvorba návrhu, nákup, evidence a výdej propagačních předmětů

Administrace projektu „Člověče recykluj!“

Úzká spolupráce s dalšími útvary společnosti

Nabízíme:

Nástupní mzdu do 25 000 Kč

Zaměstnání ve velké úspěšné společnosti

Náborový příspěvek 3 000 Kč

5 týdnů dovolené, 13. plat, meziroční zvyšování mzdy, prémie

Roční příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění 6 000 Kč.

Příspěvek na rekreaci dětí do 15 let věku

Mobilní telefon a zvýhodněné telefonní tarify pro rodinu

Věrnostní odměnu za odpracovaná léta

Zvyšování kvalifikace

Jazykové kurzy

Dotované závodní stravování

Firemní společenské akce

Región: Středočeský kraj.

Ver 370 ofertas de trabajo en "Středočeský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 20000 mínimo y 25000 máximo (CZK mensual).

Empleador: METAL TRADE COMAX, a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. JUDr. Blanka Vaigeltová. Tel.: +420 315 730 201,724 146 998. E-mail: mtcomax.cz" rel="nofollow">pracemtcomax.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 315 730 201,724 146 998
  • Correo electrónico: pracemtcomax.cz

Identificador de la vacante:15244580723.

Ver las 148 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes de servicios comerciales : Agentes de servicios comerciales no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.