Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > mecánico de vehículos/mecánica de vehículos > Huoltoneuvoja, Työnjohtaja, Das Auto Huolto Oy, Espoo Finnoo/koskelo Ja Helsinki Konala

Oferta de mecánico de vehículos/mecánica de vehículos en Finlandia

Huoltoneuvoja, Työnjohtaja, Das Auto Huolto Oy, Espoo Finnoo/koskelo Ja Helsinki Konala

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Mecánicos y reparadores de máquinas › Mecánicos y reparadores de vehículos de motor › mecánico de vehículos/mecánica de vehículos.

Traducción de la profesión: Rakennus-, korjaus- ja valmistustyöntekijät › Konepaja- ja valimotyöntekijät sekä asentajat ja korjaajat › Koneasentajat ja -korjaajat › Moottoriajoneuvojen asentajat ja korjaajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Das Auto Huolto palvelee autoilijoita laadukkaasti ja ammattitaitoisesti merkkiin katsomatta pääkaupunkiseudulla. Yhtiömme on perustettu 2010 ja liikevaihtomme on noin 4,4 milj.€ vuodessa (2023) ja työntekijöitä meillä on 38 henkilöä kolmessa toimipisteessämme Espoossa ja Helsingissä.

Haluamme vahvistaa ennestäänkin osaavaa ja ammattitaitoista asiakaspalvelutiimiämme ja haemme joukkoomme ammattitaitoista TYÖNJOHTAJAA/HUOLTONEUVOJAA.

Onko sinulla positiivinen asenne, tulet toimeen monenlaisten ihmisten kanssa, osoitat työssäsi ahkeraa ja reipasta tiimityöskentelytaitoa, omaat tehtävään soveltuvan koulutuksen ja/tai ammattitaidon, puhut sujuvaa suomen kieltä ja asiakaspalvelu sujuu sinulta myös englanniksi. Mikäli vastauksesi edellisiin kysymyksiin on kyllä, saatat olla etsimämme henkilö TYÖNJOHTAJAN/HUOLTONEUVOJAN tehtävään! Tule osaksi iloista ja ammattitaitoista tiimiämme!

Hakijalta odotamme lisäksi monimerkki tietoutta, joustavuutta ja paineensietokykyä sekä aiempaa kokemusta huollon asiakaspalvelu tehtävistä. Omaathan myös hyvän työmotivaation. Mikäli olet etsimämme henkilö, ota yhteyttä! Työtehtävät ovat monipuolisia ja tarjoamme sinulle inspiroivan ja ammattimaisen tiimin sekä kilpailukykyisen palkan. Tuemme haluasi kehittyä lisää ja oppia uutta.

Käytössämme on laadukkaat korjaamo-ohjelmistot Cabas, FuturSoft, Autodata ja Bosch testauslaitteet sekä ohjelmistot. Kokemus kyseisistä ohjelmista katsotaan eduksi.

7,5 h/pv

Número de puestos: 1.

Empleador: Das Auto Huolto Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 20 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:565329ff-b533-441b-8b03-5e302330fa09.

Ver las 222 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Mecánicos y reparadores de máquinas › Mecánicos y reparadores de vehículos de motor › mecánico de vehículos/mecánica de vehículos ofertadas.