Europeos.es : Inicio > Trabajo en Estonia > Profesionales de las ciencias y de la ingeniería > Arhitekt

Arhitekt. Estonia

Oferta de empleo de Profesionales de las ciencias y de la ingeniería en Estonia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería.

Tippspetsialistid : Loodus- ja tehnikateaduste tippspetsialistid

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Rae valla ruumilise keskkonna kujundamine läbi detailplaneeringute menetlemise ja kodanike nõustamise oma töö valdkonnas.

- detailplaneeringute lähteseisukohtade ja arhitektuursete lisatingimuste koostamine;

- detailplaneeringute menetlusedokumentide läbivaatamine ning nende lõpetamise korraldamine;

- detailplaneeringute menetlemist puudutavate lepingute koostamisel osalemine;

- planeerimis- ja maakorralduskomisjoni töös osalemine;

- muinsuskaitse ja kultuurimälestiste kaitse nõuete täitmise korraldamine;

- isikute konsulteerimine planeeringualastes küsimustes;

- vallavalitsuse ja -volikogu eelnõude ning muude oma töövaldkonda puudutavate dokumentide koostamine.

Omalt poolt pakume: - osalemist ühe kiiremini areneva Harjumaa omavalitsuse kujundamisel;

- huvitavat, mitmekülgset ja vastutusrikast tööd;

- õppimis- ja arenguvõimalusi;

- tegusat ja sõbralikku kollektiivi, meeleolukaid ühisüritusi;

- 35-päevast põhipuhkust ja 3-e tasustatud tervisepäeva.

Muud nõuded: Arhitektuuri, maastikuarhitektuuri või linnaplaneerimise alane kõrgharidus;

eesti keele oskus kõrgtasemel, kasuks tuleb teiste võõrkeelte oskus; erialane töökogemus koos tööks vajaliku seadusandluse tundmisega;

hea suhtlemisoskus, otsustus- ja vastutusvõime

Kodus töötamise võimalus: Jah

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 2 años.

Empleador: Rae Vallavalitsus (http://www.rae.ee/).

Instrucciones para solicitar:

Kui Sa tunned, et kirjeldatud töö on Sinu jaoks, siis ootame CV-d ja motivatsioonikirja meiliaadressile cvrae.ee 26. maiks 2021 märgusõnaga "arhitekt".

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV
  • motivatsioonikiri

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: kristi.arurae.ee

Identificador de la vacante:1448976.

Ver las 57 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería ofertadas.