Europeos.es : Inicio > Trabajo en Estonia > Profesionales de las ciencias y de la ingeniería > Arhitekt

Arhitekt. Estonia

Ofertas de trabajo de Profesionales de las ciencias y de la ingeniería en Estonia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería.

Tippspetsialistid : Loodus- ja tehnikateaduste tippspetsialistid

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: • töötab välja ruumialaseid kontseptsioone ja tingimusi;

• osaleb Saaremaa valla ruumilises planeerimises;

• ehituslubade, kasutuslubade, ehitusteatiste, kasutusteatiste menetlemine arhitektuurses osas;

• projekteerimistingimuste menetlemine;

• kodanike nõustamine arhitektuursetes küsimustes.

Omalt poolt pakume: • eneseteostamise võimalust;

• arenguvõimalust;

• huvitavat ja vastutusrikast tööd;

• kindlat palka.

Muud nõuded: Kandidaadilt eeldame:

• erialast kõrgharidust;

• vähemalt aastast töökogemust teenistuskoha töövaldkonnas;

• oma töövaldkonna õigusaktide tundmist ja rakendamise oskust;

• meeskonnatööoskust;

• algatusvõimet, loovust, esinemis- ja suhtlemisoskust;

• arvuti kasutamise oskust (AutoCad, Word, Excel jt)

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 1 años.

Empleador: Saaremaa Vallavalitsus (http://www.saaremaavald.ee).

Instrucciones para solicitar:

Ametikohale kandideerijal palume esitada:
• avaldus koos motivatsioonikirjaga;
• CV;
• haridust tõendava dokumendi koopia;
• isikut tõendava dokumendi koopia;
• kandideerija poolt vajalikuks peetavad muud dokumendid.

Dokumendid esitada hiljemalt 30.apriklliks 2021 Saaremaa Vallavalitsusele e-posti aadressil konkursssaaremaavald.ee või Saaremaa Vallavalitsusele aadressil Lossi 1, 93819 Kuressaare, märgusõna „Arhitekt“.
Ametijuhend on leitav Saaremaa valla kodulehel https://www.saaremaavald.ee/toopakkumised

Täiendav info: ehitus-ja planeeringuosakonna juhataja Rein Kallas, tel +372 5087574; rein.kallassaaremaavald.ee.

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV
  • motivatsioonikiri
  • haridust tõendava ja isikut tõendava dokumendi koopiad

Forma de contacto:

  • Teléfono: +372 508 7574
  • Correo electrónico: rein.kallassaaremaavald.ee

Identificador de la vacante:1443606.

Ver las 48 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería ofertadas.