Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Estonia > Técnicos y profesionales > Arhitekt

Oferta de trabajo de Técnicos y profesionales en EESTI (Estonia)

Arhitekt

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio.

Tehnikud ja keskastme spetsialistid

Descripción de la oferta de trabajo:

Edukas kandidaat: On - Teadlik ja vaimustatud Narva linnas toimuvate arengute suhtes ning põleb soovist nendele kaasa lüüa, - Loov, kuid täpne, efektiivne ja töökas, - Aktiivne kaasamõtleja, - Eluaegne õppija, - Hea tiimimängija; Oskab - Lahendada probleeme, - Suhelda inimestega, - Teha efektiivselt ja entusiasmiga (mõnikord) igavat tööd, - Leida oma lennukatele ideedele elluviimise võimalusi linnavalitsuse töö ja eelarveliste piiratuse kontekstis; , Ametikoha põhieesmärk on peaarhitekti assisteerimine, projektijuhtimine, uuringute läbiviimine ja tulemuste visualiseerimine, projektide läbivaatamine ning muude arhitektuuri ja planeerimise osakonna tööga seotud eri sorti küsimuste lahendamine. , Omalt poolt pakume: - Pinget pakkuvat tööd Eesti kõige intrigeerivamas linnas, - Võimalus Eesti oludes ainulaadseks väljakutseks, - Eneseteostuse ja täiendamise võimalust, - Konkurentsivõimelist palka, - Tunnet, et see, mida teed on uus ja oluline. , Ootame sooviavaldusi hiljemalt 16.03.2018 e-posti aadressil: karin.uustalloReemplazar por una arrobanarva.ee või aadressil Narva Linnavalitsuse Arhitektuuri- ja Linnaplaneerimise Amet, Peetri plats 5, 20308 Narva, märgusõnaga „Arhitekt“.

Palume sooviavaldusele lisada motivatsioonikirja, elulookirjelduse (CV), portfoolio (max 4 mb), haridust tõendava dokumendi koopia, kinnituse avaliku teenistuse seaduses sätestatud teenistusse astumiseks nõuetele vastamisest.

Lisainfo saamiseks palume pöörduda peaarhitekt Ivan Sergejevi poole telefonil 35 99 058 või saata e-kiri aadressile ivan.sergejevReemplazar por una arrobanarvaplan.ee.

Servicio de empleo de origen: Estonian Unemployment Insurance Fund, Servicios Públicos de Empleo, Estonia.

País del trabajo: Estonia.

Región: EESTI.

Ver 1225 ofertas de trabajo en "EESTI" (Estonia).

Fecha de inicio: 01/03/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 2 años.

Nivel educativo requerido: Formación técnica avanzada.

Salario: mínimo 693.0 EUR (Bruto).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto: Narva Linnavalitsuse Arhitektuuri- ja Linnaplaneerimise Amet, Peetri plats 5, Narva linn, Ida-Viru maakond

Empresa: Narva Linnavalitsuse Arhitektuuri- ja Linnaplaneerimise Amet.

Dirección: Peetri plats 5, Narva linn, Ida-Viru maakond.

Ver las 236 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio ofertadas.