Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Polonia > empleado administrativo de archivos/empleada administrativa de archivos > Archiwista

Contratación de empleado administrativo de archivos/empleada administrativa de archivos en Podkarpackie (Polonia)

Archiwista

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Otro personal de apoyo administrativo › Otro personal de apoyo administrativo › Empleados de archivos › empleado administrativo de archivos/empleada administrativa de archivos.

Traducción de la profesión: Pracownicy biurowi › Inni pracownicy biurowi › Inni pracownicy biurowi › Pracownicy pomocniczy do spraw archiwizacji i kopiowania.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Nadzorowanie materiałów archiwalnych w państwowych jednostkach organizacyjnych, prowadzene kontroli archiwów, przeprowadzenie ekspertyz dokumentacji przeznaczonej do archiwizacji, porządkowanie zespołu archiwalnego, segregowanie archiwów według serii, systematyzowanie archiwaliów  w seriach, porządkowanie wewnętrzne archiwaliów oraz sygnowanie jednostek archiwalnych, spisywanie uporządkowanych jednostek według wytycznych obowiązujących w służbie archiwalnej, zgodnie z zasadami i metodami archiwistyki, tworzenie inwentarza archiwalnego sumarycznego i analitycznego, opracowywanie inwentarzy, katalogów, skorowidzów, indeksów, sumariuszy i przewodników archiwalnych.

Wymagania:

- wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) - pożądane

Sposób aplikowania:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku

Jagiellońska 10

Przeworsk 37200

- wymagane dokumenty: x

- języki aplikowania: polski

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: TAK

País del trabajo: Polonia.

Región: Podkarpackie.

Ver 85 ofertas de trabajo en "Podkarpackie" (Polonia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Powiatowy Urząd Pracy.

Justyna Sopel, tel.: 166488428 w. 39, email: jsopelprzeworsk.praca.gov.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 02 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:1694StPr/24/0316.

Ver las 8 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Otro personal de apoyo administrativo › Otro personal de apoyo administrativo › Empleados de archivos › empleado administrativo de archivos/empleada administrativa de archivos ofertadas.