Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > operador de máquina recubridora de metales/operadora de máquina recubridora de metales > Pintakäsittelijä, Valtagroup Oy, Pori

Pintakäsittelijä, ValtaGroup Oy, Pori. Satakunta

Demanda de operador de máquina recubridora de metales/operadora de máquina recubridora de metales en Finlandia (Satakunta)

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Operadores de instalaciones fijas y máquinas › Operadores de instalaciones de procesamiento y recubridoras de metales › Operadores de máquinas pulidoras, galvanizadoras y recubridoras de metales › operador de máquina recubridora de metales/operadora de máquina recubridora de metales.

Traducción de la profesión: Prosessi- ja kuljetustyöntekijät › Prosessityöntekijät › Metalliteollisuuden prosessityöntekijät ja viimeistelijät › Metallien teolliset päällystäjät ja viimeistelijät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Etsimme asiakkaallemme Poriin PINTAKÄSITTELIJÄÄ hiekkapuhallus- ja esikäsittelytehtäviin

Metalliteollisuudessa toimiva asiakkaamme on alansa markkinajohtaja maailmassa nostinvalmistuksen parissa. Asiakkaamme suunnittelee, valmistaa, myy ja huoltaa laitteita pelastus- ja paloliiketoimintaan sekä rakennusalalle. Yrityksen pääkonttori ja tuotantolaitokset sijaitsevat Suomessa.

Pintakäsittelijä

Pintakäsittelijänä työtehtäviisi kuuluvat metallipintojen pintakäsittely korkeapaineruiskulla sekä muut tarvittavat esivalmistelutyöt. Toivomme valittavalta henkilöltä aikaisempaa kokemusta maalaus- ja hiekkapuhallustehtävistä ja alan koulutusta (esimerkiksi automaalari tai pintakäsittelijä). Työssä vaaditaan aktiivista asennetta ja huolellista työnjälkeä. Tehtaassa työskennellään joustavasti 2-vuorossa, aamu- ja ilta.

Mitä tarjoamme Sinulle?

Saat käyttöösi toimivan työkaluston ja varustuksen sekä mukavat työkaverit. Asiakkaamme työnjohto on tukevaa ja he ovat aina saaneet kiitosta toimivasta työyhteisöstä. Tulet saamaan turvallisen työpaikan ja asianmukaisen työympäristön modernein työvälinein sekä tehtävää motivoivan palkkauksen. Tehtävässä työskennellään kahdessa vuorossa aamu- ja ilta. Työsuhteesi on ensin määräaikainen, josta sinulla on mahdollisuus pidempiaikaiseen työsuhteeseen ja vakinaistumiseen.

Mitä seuraavaksi?

Lähetä meille hakemuksesi, niin otamme sinuun yhteyttä ja sovimme haastattelusta. Käsittelemme kaikki hakemukset ja olemme sinuun yhteydessä. Ymmärrämme, että voit olla TE-palvelujen velvoittaman hakija, mutta toivomme, että olet aidosti kiinnostunut työllistymään ja pääsemään töihin. Kiitos Sinulle.

Mikäli tarvitset lisätietoja haun tiimoilta, otathan yhteyttä ValtaGroup Oy Hannele Könnömäki, +35844 033 9993 tai lähetä sähköpostia: hannele.konnomakivaltagroup.fi .

País del trabajo: Finlandia.

Región: Satakunta.

Ver 133 ofertas de trabajo en "Satakunta" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: ValtaGroup Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 21 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:116dc041-d203-402e-b015-e20b62af1334.

Ver las 3 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Operadores de instalaciones fijas y máquinas › Operadores de instalaciones de procesamiento y recubridoras de metales › Operadores de máquinas pulidoras, galvanizadoras y recubridoras de metales › operador de máquina recubridora de metales/operadora de máquina recubridora de metales ofertadas.