Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Ingenieros electrónicos > Application Engineer, Inženýři Elektronici

Application Engineer, Inženýři elektronici. Plzeňský kraj

Ofertas de Ingenieros electrónicos en Plzeňský kraj (República Checa)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros no clasificados bajo otros epígrafes : Ingenieros electrónicos.

Specialisté : Specialisté v oblasti vědy a techniky : Specialisté v oblasti elektrotechniky, elektroniky a elektronických komunikací : Inženýři elektronici

Descripción de la oferta de trabajo:

Životopisy prosíme předem na e-mail: lucie.domesovasiemens.com

Náplň práce:

* Vývoj aplikací pro řízení pohybu výrobních strojů

* Standardní aplikace na bázi SIMATIC a SINAMIC

* Trénink aplikačních inženýrů

* Identifikaci trendů na trhu

* Podpora a řízení nových technik za účelem zvýšení kvality produktu

Požadavky:

"    Vzdělání technického směru, ideálně elektrotechnika, IT nebo podobné

"    Zkušenost s implementací a uváděním do provozu komponentů průmyslové automatizace

"    Programování PLC, ideálně SIMATIC S7

"    Angličtina pro každodenní komunikaci

"    Ochota cestovat

Zaměstnanecké výhody:

5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba, příspěvek na stravování, možnost zakoupit akcie společnosti Siemens, různé slevy u partnerů, individuální rozpočet minimálně 24.000 Kč, který lze rozdělit mezi dny volna navíc (max 8), bodů do cafeterie, příspěvku na životní nebo penzijní připojištění

Nabízíme rekolační balíček ve výši 50.000 Kč a signing bonus ve výši 100.000 Kč

Región: Plzeňský kraj.

Ver 142 ofertas de trabajo en "Plzeňský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 4.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 45000 mínimo y 80000 máximo (CZK mensual).

Empleador: Siemens, s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Lucie Domesová. Tel.: +420 601 158 291. E-mail: siemens.com" rel="nofollow">lucie.domesovasiemens.com.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 601 158 291
  • Correo electrónico: lucie.domesovasiemens.com

Identificador de la vacante:15435760739.

Ver las 187 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros no clasificados bajo otros epígrafes : Ingenieros electrónicos ofertadas.