Ir a la versión más ligera, para móviles

Europeos.es : Inicio > Empleo en Lituania > Técnicos y profesionales > Aplinkos Apsaugos Koordinatorius (-ė)

en Español in English auf Deutsch en Français ...

Aplinkos apsaugos koordinatorius (-ė). Lituania

Contratación en Lituania de Técnicos y profesionales

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio.

Technikai ir jaunesnieji specialistai

Descripción de la oferta de trabajo:

Eidamas šias pareigas būsi atsakingas už:

Nustatytų aplinkos apsaugos tikslų įgyvendinimą įmonėje;

Aplinkos apsaugą reglamentuojančių teisės aktų, IKEA Industry galiojančių tvarkų peržiūrą, informavimą apie susijusias naujoves;

Atliekų tvarkymo sistemos įmonėje palaikymą ir tobulinimą;

Atliekų mažinimo galimybių vertinimą ir organizavimą

Pakuočių apskaitos organizavimą ir tobulinimą;

Atmosferos taršos šaltinių kontrolę;

Cheminių medžiagų valdymo kontrolę ir tobulinimą;

Vandens išteklių (įskaitant ir požeminio) monitoringo organizavimą ir tobulinimą (nuotekų apskaita, užterštumo matavimai);

Aplinkos apsaugos aspektų bei rizikų vertinimą ir valdymo kontrolę;

Su aplinkos apsauga susijusių ataskaitų teikimą LR atsakingoms institucijoms bei IKEA Industry vadovybei.

País del trabajo: Lituania.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Experiencia: 1 años.

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Empleador: UAB IKEA Industry Lietuva.

Instrucciones para solicitar:

Phone

Forma de contacto:

  • Teléfono: +370 34 368680
  • Correo electrónico: nomeda.butenaiteikea.com

Identificador de la vacante:7D75CC46-C005-48EC-8B73-E7393985E4A9.

Ver las 1,986 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio ofertadas.