Oferta de empleo de Químicos en Středočeský kraj (República Checa)

Aplikátor - Fumigant, Ostatní Specialisté V Oblasti Chemie (kromě Chemického Inženýrství)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Físicos, químicos y afines : Químicos.
Specialisté : Specialisté v oblasti vědy a techniky : Specialisté v oblasti fyziky, chemie a v příbuzných oborech : Chemici (kromě chemického inženýrství).

Descripción de la oferta de trabajo:
První kontakt: telefonicky: Dušková Jana, tel.: 321 335 315 e-mailem: jana.duskovaReemplazar por una arrobadraslovka.cz, katerina.burivalovaReemplazar por una arrobadraslovka.cz osobně: p. Buřivalová, Po - Pá: 8-12, Havlíčkova 605 CO BUDE VAŠÍ NÁPLNÍ PRÁCE: o aplikace fumigačního produktu (jedná se o práci s toxickými látkami - deratizace) o zákaznická podpora partnerů o zodpovědnost za dodržování kvality a legislativy při všech činnostech aplikace o spolupráce s ostatními úseky společnosti o dodržování zásad bezpečnosti práce, požární ochrany, obecně závazných předpisů CO OD VÁS OČEKÁVÁME: o min. ÚSO vzdělání s maturitou bez vyučení (strojírenský obor výhodou) o komunikační dovednosti na dobré úrovni (jednání se zákazníky) o AJ výhodou o řidičský průkaz sk. B podmínkou (aktivní řidič) o znalost práce s PC na uživatelské úrovni o časovou flexibilitu a ochotu cestovat i mimo ČR o schopnost pracovat v týmu o ochotu učit se novým věcem, samostatnost, zodpovědnost Zaměstnanecké výhody: CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT: o perspektivní zaměstnání s možností kariérního postupu v prosperující společnosti o odpovídající finanční ohodnocení o 5 týdnů dovolené o příspěvek zaměstnavatele na penzijní pojištění o dotované závodní stravování o nadstandardní sociální výhody (očkování, rekondiční pobyty a další) , Jiné výhody - 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní pojištění,nadstandartní sociální výhody

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Středočeský kraj.

Ver 334 ofertas de trabajo en "Středočeský kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 06/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Véase la descripción.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Lenguas exigidas: inglés: (sobresaliente) .

Carnet de conducir: Sí.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 37.5.

Salario: 23000.0 CZK mínimo y 27000.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Jana Dušková

Empresa: Lučební závody Draslovka a.s. Kolín.

Contacto: Jana Dušková

Teléfono: +420 321 335 208.

Ver las 43 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Físicos, químicos y afines : Químicos ofertadas.