APDROŠINAŠANAS SPECIALISTS. LATVIJA. Letonia

Oferta de trabajo de Agentes de seguros en LATVIJA (Letonia)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Agentes de seguros.
Speciālisti : Komercdarbības un pārvaldes (administrācijas) speciālisti : Tirdzniecības un iepirkumu aģenti un starpnieki : Apdrošināšanas pārstāvji.

Descripción de la oferta de trabajo:

• ADB “Gjensidige” Latvijas filiale aicina darba apdrošinašanas specialistu klientu apkalpošanas nodala

Darba pienakumi: ienakošo zvanu apkalpošana un izejošo pardošanas zvanu veikšana, e-pastu apstrade, piedavajumu sagatavošana, informacijas apstrade un ievade sistema, cieša sadarbiba ar citam uznemuma strukturvienibam

Prasibas: izcilas komunikacijas un sadarbibas prasmes, pozitiva attieksme pret cilvekiem, noturiba stresa situacijas, labas argumentacijas pras

Fecha de inicio: 06/01/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Empresa: Gjensidige, AKF.

Dirección: Brivibas iela 39, Riga.

Ver las 186 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Agentes de seguros ofertadas.