Europeos.es : Inicio > Trabajo en Letonia > Revocadores > Apdares Darbu Strādnieks

APDARES DARBU STRĀDNIEKS. Letonia

Ofertas de empleo de Revocadores en Letonia

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas : Oficiales y operarios de la construcción (trabajos de acabado) y afines : Revocadores.

Kvalificēti strādnieki un amatnieki : Būvniecības un radniecīgo profesiju strādnieki, izņemot elektriķus : Apdares būvdarbu un radniecīgo profesiju strādnieki : Apmetēji

Descripción de la oferta de trabajo:

SIA “EASY BUILDING” (reģ.nr.40103277858) ir STATS grupas uzņēmums, kas nodarbojas ar dažāda spektra ēku celtniecību, pielietojot Austrijas kompānijas ”VST Group” nenoņemamās veidņu sistēmas un sniedz būvniecības un projektēšanas pakalpojumus Latvijā, Vācijā un Austrijā.

712302 APDARES DARBU STRĀDNIEKS

Prasības:

1)      Vēlama atbilstoša profesionālā izglītība

2)      Vismaz 3 gadu pieredze līdzīgā amatā

Piedāvājam:

1)      Darbu Latvijā vai uzņēmuma objektos Austrijā un Vācijā

2)      Normālu darba laiku

3)      Algu no 1004 līdz 1100 eiro bruto

Kontaktpersona – uzņēmuma vadītājs Māris Pētersons 29147361, e-pasts: inesestats.lv

País del trabajo: Letonia.

Número de puestos: 5.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 1004 mínimo y 1100 máximo (EUR).

Empleador: EASY BUILDING, SIA.

Forma de contacto:

  • Dirección: Bērzaunes iela 11A, Rīga
  • Teléfono: +371 29147361
  • Fax: +371
  • Correo electrónico: inesestats.lv

Identificador de la vacante:190701-175.

Ver las 184 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas : Oficiales y operarios de la construcción (trabajos de acabado) y afines : Revocadores ofertadas.