Anyagmozgató (Raktári anyagmozgató). Nyugat-Dunantul

Vacante de Peones de carga en Nyugat-Dunantul (Hungría)

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones del transporte y almacenamiento : Peones de carga.
Egyszerű foglalkozások : Képesítést nem igénylő bányászati, építőipari, ipari és közlekedési foglalkozások : Képesítést nem igénylő szállítási és rakodó foglalkozások : Rakodómunkások.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Edelmann Hungary Packaging Zrt. Anyagmozgató munkatársat keres zalaegerszegi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.11.13 - , állásegyeztetés helye és módja: Jelentkezni lehet fényképes önéletrajz küldésével a humanReemplazar por una arrobaedelmann.hu email címen.. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Könnyűgépkezelő, ;További információ:Feltételek: - OKJ-s targoncavezető és emelőgépkezelő végzettség. - Érvényes targoncavezetői jogosítvány vezetőüléses, vezetőállásos és gyalogkíséretű targoncára. Előny: Magasemelésű targoncával szerzett tapasztalat. Amit a cég kínál: Versenyképes juttatások és stabil munkahely egy dinamikusan fejlődő, jelentős piaci szereplő cégnél.

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1133 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 12/11/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Edelmann Hungary Packaging Zrt..

Dirección: 8900 Zalaegerszeg, Fuvar utca 21..

Contacto: Sebrekné Horváth Beáta

Ver las 908 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones del transporte y almacenamiento : Peones de carga ofertadas.