Anyag logisztikus (Raktári kisegítő). Nyugat-Dunantul

Contrato de Agentes de compras en Hungría (Nyugat-Dunantul)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Agentes de compras.
Technikusok és hasonló foglalkozások : Üzleti és igazgatási foglalkozások : Értékesítési és beszerzési ügynökök, üzletkötők : Felvásárlók.

Descripción de la oferta de trabajo:

A(z) KAYLA SUN Világítástechnikai Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság Anyag logisztikus munkatársat keres pannonhalmai munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra.

A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: .

Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2018.02.12 - , állásegyeztetés helye és módja: Jelentkezni a bossReemplazar por una arrobahajnalcsillag.eu e-mail címen lehet. .

A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Villanyszerelő, ;További információ:Kayla Sun Világítástechnikai Kereskedelmi Kft. keres 1 fő jogosítvánnyal rendelkező raktárost barátságos, biztos, változatos munkahelyre.

Munkavégzés helye: Pannonhalma.

Munkaidő: teljes munkaidős állás.

Munkarend: kötött nappali munkavégzés.

Előny: villanyszerelő végzettség, jogosítvány, Pannonhalma környéki lakhely.

Jelentkezni a bossReemplazar por una arrobahajnalcsillag.eu e-mail címen lehet.

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1203 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 11/02/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: KAYLA SUN Világítástechnikai Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 9090 Pannonhalma, Petőfi S. út 20.

Contacto: Khatab Aziza

Email: irodaReemplazar por una arrobakayla.hu

Teléfono: (20) 998-8525.

Ver las 279 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Agentes de compras ofertadas.