Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Profesionales de la enseñanza > Odgajatelj/ica

ODGAJATELJ/ICA. Croacia

Demanda de Profesionales de la enseñanza en Croacia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Otros profesionales de la enseñanza › Profesionales de la enseñanza no clasificados bajo otros epígrafes.

Traducción de la profesión: Professionals › Teaching professionals › Other teaching professionals › Teaching professionals not elsewhere classified.

Descripción de la oferta de trabajo:

Temeljem članka 26. stavka 1. i 2. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (Narodne novine broj 10/97, 107/07, 94/13, 98/19, 57/22, 101/23), na temelju odluke Upravnog vijeća Katoličkog dječjeg vrtića “Eden” Vinkovci, raspisuje se

N A T J E Č A J

za prijem radnika na radno mjesto

ODGOJITELJ/ICA - na određeno puno radno vrijeme - zamjena (1 izvršitelj/ica)

Uvjeti za radno mjesto su:

Kandidati trebaju ispunjavati uvjete za odgojitelja sukladno članku 24. i 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97, 107/07, 94/13, 98/19, 57/22), Pravilniku o vrsti stručne spreme stručnih djelatnika, te vrsti i stupnju stručne spreme ostalih djelatnika u dječjim vrtićima (NN 133/97), Pravilniku o unutarnjem ustrojstvu i načinu rada Katoličkog dječjeg vrtića EDEN, Vinkovci te Pravilniku o radu i odredbi članka 4. opisa poslova i radnih zadataka radnih mjesta u KDV Eden, i to kako slijedi:

  • završen preddiplomski sveučilišni studij ili stručni studij odgovarajuće vrste, odnosno studij odgovarajuće vrste kojim je stečena viša stručna sprema u skladu s ranijim propisima, kao i završeni sveučilišni diplomski studij ili specijalistički studij odgovarajuće vrste,
  • završen specijalistički diplomski stručni studij ili integrirani preddiplomski i diplomski studij ili četverogodišnji diplomski stručni studij primarnog obrazovanja-uz uvjet da u roku od dvije godine od dana zasnivanja radnog odnosa stekne kvalifikaciju odgojitelja
  • ispunjavanje uvjeta iz članka 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju,
  • utvrđena zdravstvena sposobnost za obavljanje poslova radnog mjesta.

    Uz prijavu treba priložiti:

    - životopis;

    - presliku dokaza o stručnoj spremi;

    - elektronički zapis od HZMO;

    - uvjerenje da se ne vodi kazneni i prekršajni postupak za kaznena i prekršajna djela iz čl. 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju-ne starije od 6 mjeseci;

    - potvrdu Centra za socijalnu skrb da nije izrečena mjera za zaštitu dobrobiti djeteta sukladno Obiteljskom zakonu-ne starije od 6 mjeseci;

    - presliku domovnice.

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Pozivaju se osobe iz članka 102. stavak 1. - 3. Zakona o hrvatskim braniteljima iz domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17.) da uz prijavu na natječaj dostave dokaze o ostvarivanju prava prednosti iz članka 103. stavak 1. Zakona o hrvatskim braniteljima iz domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17.). Poveznica na internetsku stranicu Ministarstva: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843, a dodatne informacije o dokazima koji su potrebni u svrhu ostvarivanje prednosti pri zapošljavanju, potražiti na slijedećoj poveznici: https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages//NG/12%20Prosinac/Zapo%C5%A1ljavanje//POPIS%20DOKAZA%20ZA%20OSTVARIVANJE%20PRAVA%20PRI%20ZAPO%C5%A0LJAVANJU.pdf

Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta dostaviti u roku osam (8) dana od dana objave natječaja na:

Katolički dječji vrtić „Eden“

Ervenička 1

32100 Vinkovci

“Natječaj za radno mjesto - odgojitelj/ica-zamjena ”

Nepotpune i/ili nepravovremene prijave neće se razmatrati.

Kandidati će se putem e-maila obavijestiti o datumu, vremenu, mjestu i načinu procjene odnosno testiranja, te je potrebno navesti e-mail adresu.

Prijavom na natječaj kandidati su suglasni da Katolički dječji vrtić „Eden“ može prikupljati, koristiti i obrađivati podatke u svrhu provedbe natječajnog postupka u skladu s odredbama Opće uredbe o zaštiti podataka i Zakona o provedbi Opće uredbe o zaštiti podataka.

Natječaj traje od 10.4. 2024. do 18.4. 2024. godine.

Poslodavac: KATOLIČKI DJEČJI VRTIĆ “EDEN”

Kontakt: pismena zamolba: Ervenička 1, 32100 VINKOVCI

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 1 años.

Empleador: KATOLIČKI DJEČJI VRTIĆ EDEN VINKOVCI.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: ERVENIČKA 1, 32100 VINKOVCI

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 12 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2487115.

Ver las 49 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Otros profesionales de la enseñanza › Profesionales de la enseñanza no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.