Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Desarrolladores y analistas de software y multimedios > Analytici A Vývojáři Softwaru A Počítačových Aplikací

Analytici a vývojáři softwaru a počítačových aplikací

Contrato de Desarrolladores y analistas de software y multimedios en República Checa (Hlavní město Praha)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones : Desarrolladores y analistas de software y multimedios.

Specialisté : Specialisté v oblasti informačních a komunikačních technologií : Analytici a vývojáři softwaru a počítačových aplikací

Descripción de la oferta de trabajo:

MÍSTO VÝKONU : PURKYŇOVA 2121/3, PRAHA 1, 110 00, NOVÉ MĚSTO / kontakt : JAN KARVÁNEK - PRVOTNÍ KONTAKT E-MAILEM : Jan.Karvanek4finance.com, TEL. : 725 395 332.

ZKUŠENOST S TVORBOU LOW-FIDELITY PROTOTYPU. ZKUŠENOSTI S RŮZNÝMI TECHNIKAMI PRO SPRÁVU BACKLOGU, JAKO JE USER STORY MAPPING. ZKUŠENOSTI S RŮZNÝMI TECHNIKAMI PRO UPŘEDNOSTNĚNÍ PRODUKTU BACKLOGU, NAPŘÍKLAD MOSCOW A MPV, A V OBLASTI ZMĚNOVÉHO ŘÍZENÍ A RE-SCOPINGU. ZKUŠENOSTI S PRODUKT ROADMAPINGEM, UVOLNĚNÍM A PLÁNOVANÍM ITERACÍ.

NĚKOLIKALETÉ PRACOVNÍ ZKUŠENOSTI JAKO ANALYTIK SOFTWARU A POČÍTAČOVÝCH APLIKACÍ V ORGANIZACI ZAMĚŘENÉ NA ZÁKAZNÍKA. PROKAZATELNÁ ZKUŠENOST ÚSPĚŠNÉ SPOLUPRÁCE S VÝVOJOVÝMI TÝMY A DODÁNÍ ZAKÁZKOVÉHO SOFTWARU. SILNÉ DOVEDNOSTI A ZKUŠENOSTI S VEDENÍM WORKSHOPU.

Región: Hlavní město Praha.

Ver 409 ofertas de trabajo en "Hlavní město Praha" (República Checa).

Número de puestos: 5.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 50000 mínimo y 100000 máximo (CZK mensual).

Empleador: SIA 4finance IT odštěpný závod v České republice.

Obraťte se na kontaktní osobu. Jan Karvánek. E-mail: 4finance.com" rel="nofollow">Jan.Karvanek4finance.com.

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: Jan.Karvanek4finance.com

Identificador de la vacante:12103140760.