Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > investigador en economía de la empresa/investigadora en economía de la empresa > Strokovni Sodelavec Vii/2 (i) - M/ž

Empleos de investigador en economía de la empresa/investigadora en economía de la empresa en Eslovenia (Podravska)

Strokovni Sodelavec Vii/2 (i) - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Especialistas en ciencias sociales y teología › Economistas › economista › investigador en economía de la empresa/investigadora en economía de la empresa.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Pravni strokovnjaki/pravne strokovnjakinje, strokovnjaki/strokovnjakinje družbenih ved, strokovnjaki/strokovnjakinje na področju kulture › Strokovnjaki/strokovnjakinje družbenih ved in poklici verskih delavcev/delavk › Ekonomisti/ekonomistke.

Descripción de la oferta de trabajo:

EKONOMIST ANALITIK, poskusno delo 4 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, SAMOSTOJNO IZVAJANJE NAJZAHTEVNEJŠIH ORGANIZACIJSKIH IN STROKOVNIH NALOG V PLANSKO-ANALITSKI SLUŽBI ZAVODA. IZVAJANJE NAJZAHTEVNEJŠIH DEL IN NALOG S PODROČJA PRIPRAVE SISTEMSKIH PREDLOGOV ZA SPREMEMBE VREDNOTENJA PROGRAMOV ZDRAVSTVENIH STORITEV IN SPREMEMBE STANDARDOV, SODELOVANJE PRI IZDELAVI FINANČNEGA NAČRTA IN PROGRAMA DELA TER SPREMLJANJE NJEGOVE REALIZACIJE,

SODELOVANJE PRI PRIPAVI LETNIH IN OBDOBNIH POROČIL. PRIPRAVA IN CELOVIT NADZOR NAD SPREMLJANJEM POGODBE ZZZS. SODELOVANJE Z ZUNANJIMI INSTITUCIJAMI. PRIPRAVA NAJZAHTEVNEJŠIH ANALIZ ZA SPREJEMANJE ODLOČITEV V ZVEZI Z DEJAVNOSTJO ZAVODA, SODELOVANJE PRI PRIPRAVI POGODB IN NADZOR NAD POGODBAMI V ZVEZI Z DEJAVNOSTJO ZAVODA, IZVAJANJE NAJZAHTEVNEJŠIH NALOG S PODROČJA OBLIKOVANJA CEN IN AŽURIRANJA CENIKOV, TER OSTALA DELA PO NAVODILU NADREJENEGA., Prednost pri izbiri bodo imeli kandidati z delovnimi izkušnjami v zdravstvu ter s poznavanjem sistema financiranja zdravstvenih storitev na sekundarni ravni, z delovnimi izkušnjami s področja plana in analiz ter obvladovanjem informacijskega sistema Birpis. Prijavi je potrebno priložiti dokazila o izpolnjevanju pogojev.,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Podravska.

Ver 414 ofertas de trabajo en "Podravska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 6 años.

Empleador: SPLOŠNA BOLNIŠNICA DR. JOŽETA POTRČA PTUJ, POTRČEVA CESTA 23, 2250 PTUJ.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: PŠAJD JELKA
Contact Phone: 02 7491 618
Contact Email: jelka.psajdsb-ptuj.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 21 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:PE23171.