Europeos.es : Inicio > Empleo en Estonia > Agentes de la administración pública para la aplicación de la ley > Analüüsiosakonna Nõunik

Analüüsiosakonna nõunik. Pohja-Eesti. Estonia

Demanda en Estonia (Pohja-Eesti) de Agentes de la administración pública para la aplicación de la ley

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes de la administración pública para la aplicación de la ley y afines : Agentes de la administración pública para la aplicación de la ley y afines no clasificados bajo otros epígrafes.

Tehnikud ja keskastme spetsialistid : Äri- ja haldusalal töötavad spetsialistid : Valitsuse haldusalade ametnikud : Valitsuse haldusalade ametnikud, mujal liigitamata

Descripción de la oferta de trabajo:

Magistrikraad või sellele vastav kvalifikatsioon; töökogemus kaasamisprotsesside juhtimisel ja/või avalike suhete alal vähemalt kolm aastat; head teadmised haridus- või teadusvaldkonnast ja soovitavalt ka strateegilisest planeerimisest ja kvaliteedijuhtimisest; väga hea kirjalik ja suuline eneseväljendusoskus; avaliku esinemise ja suhtlemisoskus; väga head digioskused; vastutus- ja otsustusvõime, hea pingetaluvus, kriitiline mõtlemine; valmisolek lähetusteks nii Eestis kui ka välismaal, Kaasamise planeerimine, korraldamine ja kvaliteedijuhtimine ministeeriumi vastutusvaldkondade 2020+ strateegiate ning programmide väljatöötamisel; kaasamise metoodika väljatöötamine; kaasamisürituste ja avalike konsultatsioonide läbiviimine; huvipoolte seisukohtade regulaarne seire avalikes allikates; ministeeriumi ja valitsemisala asutuste nõustamine kaasamise ning poliitikakujundamise küsimustes; rahvusvaheliste parimate praktikate otsimine ja nende analüüs strateegilise protsessi raamistiku kontekstis., Eneseteostusvõimalust koostööle orienteeritud meeskonnas; huvitavat ja vastutusrikast tööd avalikus sektoris., Palun saada oma CV ja motivatsioonikiri koos palgasooviga hiljemalt 15. juuniks 2018 e-posti aadressil: cvhm.ee või portaali CV Online vahendusel.

Lisainformatsiooni saab telefonil 735 0250, Margot Saluse.

Servicio de empleo de origen: Estonian Unemployment Insurance Fund, Servicios Públicos de Empleo, Estonia.

País del trabajo: Estonia.

Región: Põhja-Eesti.

Ver 388 ofertas de trabajo en "Pohja-Eesti" (Estonia).

Fecha de inicio: 03/06/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Entre 2 y 5 años.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Salario: mínimo 1900.0 EUR (Bruto).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto: Haridus- ja Teadusministeerium, Tartu linn, Tartu maakond

Empresa: Haridus- ja Teadusministeerium.

Dirección: Tartu linn, Tartu maakond.

Ver las 66 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes de la administración pública para la aplicación de la ley y afines : Agentes de la administración pública para la aplicación de la ley y afines no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.