Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Estonia > Profesionales de las ciencias y de la ingeniería > Analüüsiosakonna Analüütik

Búsqueda en Estonia de Profesionales de las ciencias y de la ingeniería

Analüüsiosakonna Analüütik

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería.

Tippspetsialistid : Loodus- ja tehnikateaduste tippspetsialistid

Descripción de la oferta de trabajo:

Asenduskoht

Tööülesanded: Sinu peamised tööülesanded on:

• poliitikakujundamiseks vajaliku teabe koondamine, süstematiseerimine ning analüüside, prognooside ja kirjandusülevaadete koostamine;

• rakendusuuringute, poliitikaanalüüside ja hindamiste läbiviimine või tellimine koostöös erinevate osapooltega;

• rahvusvahelise täiskasvanute oskuste uuringu PIAAC läbiviimise koordineerimine koostöös erinevate osapooltega;

• ministeeriumi nõustamine andmestike, analüüside, hindamiste ja (rakendus)uuringute kasutamisel.

Omalt poolt pakume: Omalt poolt pakume:

• huvitavat ja vastutusrikast tööd;

• eneseteostusvõimalust koostööle orienteeritud meeskonnas;

• soovi korral paindlikke töövorme.

Muud nõuded: Edukal kandidaadil on:

• vähemalt magistrikraad või sellele vastav kvalifikatsioon;

• hariduspoliitika hea tundmine ja vähemalt kaheaastane poliitikakujundamise või -analüüsi töökogemus;

• põhjalikud teadmised tõenduspõhisest poliitikakujundamise protsessist ja poliitikaanalüüsi meetoditest ning nende kasutamisoskus;

• hindamiste, analüüside ja uuringute läbiviimise kogemused;

• eesti keele oskus C1 või sellele vastaval tasemel;

• inglise keele oskus vähemalt B2 või sellele vastaval tasemel;

• väga hea kirjalik ja suuline eneseväljendusoskus nii eesti kui ka inglise keeles;

• vastutus- ja otsustusvõime, hea pingetaluvus, kriitiline mõtlemine;

• valmisolek lähetusteks välismaal

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Máster o nivel equivalente.

Experiencia: 2 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: Haridus- ja Teadusministeerium (http://www.hm.ee).

Instrucciones para solicitar:

Palun saada oma CV ja motivatsioonikiri koos palgasooviga hiljemalt 15. septembriks 2020 e-posti aadressil: cvhm.ee või portaali CV Online vahendusel. Lisainformatsiooni saab telefonil 735 0250, Margot Saluse.

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV
  • motivatsioonikiri

Forma de contacto:

  • Teléfono: 7350250
  • Correo electrónico: margot.salusehm.ee

Identificador de la vacante:1424799.

Ver las 57 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería ofertadas.