Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Trabajadores de los cuidados personales a domicilio > Aktivizační Pracovník/ce, Ošetřovatelé A Pracovníci V Sociálních Službách V Oblasti Ambulantních A Terénních Služeb A Domácí Péče

AKTIVIZAČNÍ PRACOVNÍK/CE, Ošetřovatelé a pracovníci v sociálních službách v oblasti ambulantních a terénních služeb a domácí péče

Contrato en República Checa (Jihočeský kraj) de Trabajadores de los cuidados personales a domicilio

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los cuidados personales : Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud : Trabajadores de los cuidados personales a domicilio.

Pracovníci ve službách a prodeji : Pracovníci osobní péče v oblasti vzdělávání, zdravotnictví a v příbuzných oborech : Pracovníci osobní péče v oblasti zdravotnictví : Ošetřovatelé v oblasti domácí péče

Descripción de la oferta de trabajo:

PP NA DOBU URČITOU - ZÁSTUP ZA MD!

Náplň práce je:

- sledovat potřeby klientů, včetně individuálního vedení záznamů o průběhu sociální služby, spolupodílet se na vytváření individuálních plánů v týmu

- tvorba aktivizačních programů dle možností klientů s ohledem na jejich zájmy

- ve spolupráci s dalšími pracovníky se podílí na kulturním a společenském dění v domově

Očekáváme:

- řidičský průkaz skupiny B

- odborná způsobilost pracovníka v sociálních službách dle zákona č.108/2006 Sb., Zákon o sociálních službách ve znění pozdějších předpisů

- zkušenosti s aktivizační činností

- zkušenosti s prací se seniory výhodou

- schopnost týmové spolupráce, flexibilita, organizační schopnosti, spolehlivost, empatie, vstřícnost, trpělivost, ochota vzdělávat se, komunikační dovednosti

- pozitivní přístup ke klientům

Nabízíme:

- mzdu odpovídající vašim zkušenostem

- poukázky na volný čas, kulturu a zdraví

- bonusy za věrnost

- dotované stravování

- možnost profesního vzdělávání a osobního rozvoje

- trvalý pracovní poměr ve stabilní mezinárodní firmě

- firemní pracovní oděv včetně ochranných pomůcek

- práci v moderním a čistém prostředí a inovativní technologie.

První kontakt: pí. Dominika Rambousová, asistentka ředitele tel.  605 166 738 (po - pá 7:30 - 15:00 hod.), email: d.rambousovasenecura.cz nebo na uvedené adrese SeneCura SeniorCentrum Písek a.s., Čelakovského 8/4, 397 01 Písek. Od pondělí do pátka od 7:30 hod. do 15:00 hod.

Región: Jihočeský kraj.

Ver 181 ofertas de trabajo en "Jihočeský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 20000 mínimo y 25000 máximo (CZK mensual).

Empleador: SeneCura SeniorCentrum Písek a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Dominika Rambousová, asistentka ředitele. Tel.: +420 605 166 738. E-mail: senecura.cz" rel="nofollow">d.rambousovasenecura.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 605 166 738
  • Correo electrónico: d.rambousovasenecura.cz

Identificador de la vacante:17775120797.

Ver las 470 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los cuidados personales : Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud : Trabajadores de los cuidados personales a domicilio ofertadas.