Contratación de Agentes de seguros en Polonia (Slaskie)

Agent/specjalista Ubezpieczeniowo-finansowy

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Agentes de seguros.
Technicy i inny średni personel : Średni personel w zakresie biznesu i administracji : Agenci i brokerzy do spraw sprzedaży i zakupów : Agenci ubezpieczeniowi.

Descripción de la oferta de trabajo:
Zakres obowiązków: pozyskiwanie aktywne klientów na usługi i produkty ubezpieczeniowo-finansowe, pozyskiwanie partnerów biznesowych, uczestniczenie w cyklicznych szkoleniach, poszerzanie swojej wiedzy i kompetencji z zakresu rynku ubezpieczeniowo-finansowego, systematyczne raportowanie wyników swojej pracy Wymagania: - wykształcenie: średnie ogólnokształcące - pożądane - uprawnienia: Prawo jazdy kat. B - pożądane - umiejętności: obsługa komputera i wykorzystanie internetu - konieczne - języki obce: angielski - w mowie: dobry, w piśmie: dobry - pożądane - pozostałe: minimum średnie wykształcenie, prawo jazdy kat. B mile widziane, niekaralność, pełna zdolność do czynności prawnych, komunikatywny język angielski mile widziany, wysoko rozwinięte techniki sprzedażowe, komunikatywność, miła aparycja, wysoka kultura osobista, możliwość pełnego przyuczenia do wykonywanych obowiązków na stanowisku, doświadczenie zawodowe z każdej branży będzie mile widziane. Sposób aplikowania: - bezpośrednio do pracodawcy - wymagane dokumenty: CV, świadectwa pracy - języki aplikowania: polski

Servicio de empleo de origen: PSZ, Servicios Públicos de Empleo, Polonia.

País del trabajo: Polonia.

Región: Śląskie.

Ver 552 ofertas de trabajo en "Slaskie" (Polonia).

Fecha de inicio: 31/07/2017.

Nº de vacantes: 5.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Sin especificar.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 10.00.

Salario: 500.0 PLN mínimo y 5000.0 PLN máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Jan Ziaja, tel.: 796-901-889, email: jan_ziajaReemplazar por una arrobainteria.pl

Empresa: CENTRUM UBEZPIECZENIOWO - FINANSOWE JAN ZIAJA.

Contacto: Jan Ziaja, tel.: 796-901-889, email: jan_ziajaReemplazar por una arrobainteria.pl

Teléfono: 796-901-889.

Ver las 158 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Agentes de seguros ofertadas.