Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Polonia > Agentes inmobiliarios > Agent Nieruchomości

Agent nieruchomości. Polonia

Empleos de Agentes inmobiliarios en Polonia

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes de servicios comerciales : Agentes inmobiliarios.

Technicy i inny średni personel : Średni personel w zakresie biznesu i administracji : Agenci usług biznesowych : Pośrednicy w obrocie nieruchomościami i zarządcy nieruchomości

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Pozyskiwanie i sprzedaż nieruchomości. Do zakresu obowiązków pracownika należy: monitoring rynku nieruchomości, przygotowanie i przedstawienie ofert sprzedaży klientowi, negocjacja warunków sprzedaży lub wynajmu, a także sporządza umowy dotyczące nieruchomości.

Wymagania:- wykształcenie: średnie ogólnokształcące - konieczne; średnie ogólnokształcące - konieczne- umiejętności:  prawo jazdy kat B - konieczne- pozostałe: Wymagania: Wymagane doświadczenie w handlu, wykształcenie min. średnie.

System wynagrodzenia prowizyjny - uzależniony od efektów pracy. Sposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: cv- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Educación primaria.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 2600 (PLN).

Empleador: MASURIA HOUSE Zbigniew Bączek.

Instrucciones para solicitar:

Zbigniew Bączek, tel.: 601 841 549, email: metrohouse.pl" rel="nofollow">zbaczekmetrohouse.pl

Identificador de la vacante:1552StPr/20/0057.

Ver las 223 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes de servicios comerciales : Agentes inmobiliarios ofertadas.