Ir a la versión más ligera, para móviles

Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Oficinistas generales > Agent/ica U Pozivnom Centru

en Español in English auf Deutsch en Français ...

AGENT/ICA U POZIVNOM CENTRU. Croacia

Oferta en Croacia de Oficinistas generales

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales.

Clerical support workers : General and keyboard clerks : General office clerks : General office clerks

Descripción de la oferta de trabajo:

Odgovoran/na za: - prezentaciju i prodaju HT proizvoda i usluga poslovnim korisnicima - akviziciju novih poslovnih korisnika kao i održavanje postojeće baze ključnih korisnika - pripremu inicijalnih ponuda za nove korisnike u skladu s ciljevima tvrtke te izračun ekonomskih parametara ponude - osiguravanje kvalitete usluge kao i zadovoljstva korisnika u skladu sa standardima tvrtke Agentima/cama za telefonsku prodaju nudimo: - osigurano mentorstvo i kontinuirane edukacije - rad u stimulativnom i dinamičnom radnom okruženju - redovita fiksna primanja i bonus ovisno o učinku - ugovor na određeno vrijeme uz mogućnost produljenja i napredovanja Od osobe na ovoj poziciji očekujemo: - razvijene komunikacijske i prezentacijske vještine; sposobnost predstavljanja poželjnog imidža tvrtke pri interakciji s klijentima - iskustvo u telefonskoj prodaji i općenito prodaji je prednost - aktivno korištenje MS Office-a - motivirana osoba spremna na učenje i dinamičnu atmosferu - sklonost timskom radu i dijeljenju informacija Ako ste komunikativna, ljubazna i strpljiva osoba, te imate želju za daljnjim unapređenjem svojih komunikacijskih i prezentacijskih vještina i znanja, a spremni ste za nove izazove, prijavite se sa svojim životopisom.

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contrato.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 3500 mínimo y 4000 máximo (HRK mensual).

Otros beneficios: Gastos de viaje.

Empleador: CERTITUDO SERVIS j.d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Email: vjekoslav.kozicteleoptima.hr

Identificador de la vacante:1644050.

Ver las 644 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales ofertadas.