Adminisztrációs ügyintéző (Német nyelvtudással)

Oferta de empleo en Hungría (Kozep-Dunantul) de Oficinistas generales

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales.
Irodai foglalkozások : Általános irodai foglalkozások, gépírók és adatrögzítők : Általános irodai foglalkozások : Általános irodai foglalkozásúak.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) TRENCSIK Teher, Személy, Kamion Gumiszervíz Korlátolt Felelősségű Társaság Adminisztrációs ügyintéző munkatársat keres tatai munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2018.01.05 - , állásegyeztetés helye és módja: Kizárólag fényképes önéletrajzzal., trencsikReemplazar por una arrobat-online.hu. Speciális munkakörülmények:A bejárás helyijárattal oldható meg!!!, Speciális követelmények:Német nyelvtudás szükséges. + Felhasználószintű számítógépes ismeretek.

País del trabajo: Hungría.

Región: Közép-Dunántúl.

Ver 645 ofertas de trabajo en "Kozep-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 04/01/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 170000.0 HUF (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: TRENCSIK Teher, Személy, Kamion Gumiszervíz Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 2890 Tata, Mikovényi út 11..

Contacto: Trencsik József

Ver las 814 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales ofertadas.