Adminisztrációs ügyintéző (25 év alatti pályakezdők jelentkezését várjuk!!!)

Trabajo de Oficinistas generales en Kozep-Dunantul (Hungría)

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales.
Irodai foglalkozások : Általános irodai foglalkozások, gépírók és adatrögzítők : Általános irodai foglalkozások : Általános irodai foglalkozásúak.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) TABAK Team Korlátolt Felelősségű Társaság Adminisztrációs ügyintéző munkatársat keres tatai munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.08.03 - , állásegyeztetés helye és módja: Kizárólag önéletrajzzal., inf0Reemplazar por una arrobatabakteam.hu. Speciális követelmények: MS Office program magabiztos ismerete. Munkaidő: 07:00 - 15:30-ig

País del trabajo: Hungría.

Región: Közép-Dunántúl.

Ver 594 ofertas de trabajo en "Kozep-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 02/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 165000.0 HUF (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: TABAK Team Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 2890 Tata, Ady E. utca 16..

Contacto: Balla Diána

Email: infoReemplazar por una arrobatabakteam.hu

Ver las 687 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales ofertadas.