Adminisztrációs ügyintéző (Adminisztrációs ügyintéző)

Trabajar de Oficinistas generales en Nyugat-Dunantul (Hungría)

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales.
Irodai foglalkozások : Általános irodai foglalkozások, gépírók és adatrögzítők : Általános irodai foglalkozások : Általános irodai foglalkozásúak.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Express Fuvar Korlátolt Felelősségű Társaság Adminisztrációs ügyintéző munkatársat keres győri munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.11.02 - , állásegyeztetés helye és módja: Jelentkezni lehet a fuvargyorReemplazar por una arrobagmail.com e-mail címen, fényképes önéletrajz elküldésével.. További információ:Költöztetéssel foglalkozó cég keres 1 fő asszisztenst. Elvárás minimum középfokú végzettség, office ismeret. Ambiciózus, tanulni vágyó érdeklődőket várunk. Előny: logisztikai végzettség, német nyelvtudás, B kategóriás jogosítvány. Pályakezdők jelentkezését is várják. A munka jellegéből adódóan elsősorban férfiak jelentkezését várják. Jelentkezni lehet a fuvargyorReemplazar por una arrobagmail.com e-mail címen, fényképes önéletrajz elküldésével.

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1267 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 01/11/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Express Fuvar Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 9030 Győr, Szabadi utca 11 E 2 7.

Contacto: Papp Dániel

Ver las 847 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales ofertadas.