Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Empleados del servicio de personal > Ga/hr Administrator, Personální Referenti

Oferta de trabajo de Empleados del servicio de personal en Plzeňský kraj (República Checa)

Ga/hr Administrator, Personální Referenti

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Otro personal de apoyo administrativo : Otro personal de apoyo administrativo : Empleados del servicio de personal.

Úředníci : Ostatní úředníci : Ostatní úředníci : Personální referenti

Descripción de la oferta de trabajo:

Náplň práce: - administrace docházkového systému - vedení agendy agenturních zaměstnanců - objednávání a distribuce OOPP (především pracovní oblečení) - péče o pokladnu, výpomoc s náborem a další činnosti v rámci HR oddělení Požadujeme: - SŠ s maturitou - znalost práce na PC (MS Office) - aspoň mírně pokročilá znalost AJ - výhodou znalost programů Helios a PowerKey Portable Můžeme nabídnout: - nástupní plat 22.000 Kč, bonusy 4.000 Kč - stravenky v hodnotě 90 Kč/den plně hrazené - 25 dní dovolené - každoroční revize mezd na základě odvedené práce - příspěvek na dopravu - jazykové kurzy AJ 2x týdně ve firmě - možnost napracovat si hodiny - firemní akce

Región: Plzeňský kraj.

Ver 258 ofertas de trabajo en "Plzeňský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 22000 mínimo y 26440 máximo (CZK mensual).

Empleador: FUJITRANS (EUROPE) B.V., organizační složka.

Obraťte se na kontaktní osobu. Věra Chlumecká. Tel.: +420 378 229 620,775 856 721. E-mail: hrfujitrans.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 378 229 620,775 856 721
  • Correo electrónico: hrfujitrans.cz

Identificador de la vacante:14793720746.

Ver las 158 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Otro personal de apoyo administrativo : Otro personal de apoyo administrativo : Empleados del servicio de personal ofertadas.