Ir a la versión más ligera, para móviles

Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Oficinistas generales > Administrator/ica

en Español in English auf Deutsch en Français ...

ADMINISTRATOR/ICA. Croacia

Vacante de Oficinistas generales en Croacia

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales.

Clerical support workers : General and keyboard clerks : General office clerks : General office clerks

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis poslova:

  • Administrativni poslovi (arhiviranje dokumentacije; službena korespondencija; priprema računovodstvene dokumentacije za vanjsko računovodstvo; izrada i obračun putnih naloga; evidentiranje godišnjih odmora; izrada evidencijske liste radnih sati; praćenje gotovinskih računa; istraživanje tržišta i provedba nabave; operativna podrška tijelima LAGUR-a Tramuntana: priprema poziva, zapisnika, prijedloga općih akata, prijedloga odluka i sl.;);
  • Organizacija radionica, predavanja, edukacija, treninga – za članove Udruge i partnere na području LAGUR-a Tramuntana;
  • Sudjelovanje u pripremi materijala za web stranice i društvene mreže LAGUR-a Tramuntana;
  • Praćenje zakonske regulative vezane za rad udruga i sektor ribarstva

  • Priprema Zahtjeva za isplatu u okviru Mjere III Operativnog programa za pomorstvo i ribarstvo 2014. – 2020.;
  • Sudjelovanje u provedbi natječaja LRSR-a LAGUR-a Tramuntana.

Kandidati su obvezni dostaviti na e-mail: lagur.tramuntanagmail.com:

  • Životopis u Europass formatu
  • Dokaz o stručnoj spremi (kopija diplome)
  • Potvrdu o nekažnjavanju
  • Dokaz o poznavanju rada na računalu (preslika indeksa, potvrde, uvjerenje ili sl.)
  • Molbu

Proces odabira kandidata sastoji se od pismene i usmene provjere znanja. Kandidati su obvezni pristupiti provjeri znanja i sposobnosti putem pisanog testiranja i intervjua. Ako kandidat ne pristupi provjeri znanja i sposobnosti smatrat će se da je povukao prijavu na oglas.

Područje testiranja:

  • Podaci o LAGUR-u Tramuntana;
  • Zakon o udrugama i ostala zakonska regulativa koja se veže na rad udruga;
  • Mjera III.2./III.3. Operativnog programa za pomorstvo i ribarstvo RH;
  • Lokalna razvojna strategija u ribarstvu LAGUR-a Tramuntana 2014.-2020.;
  • Statut LAGUR-a Tramuntana.

Pravni i drugi izvori za pripremu kandidata za testiranje:

  • Zakon o udrugama (NN 74/2014, 77/2017)
  • Zakon o financijskom poslovanju i računovodstvu neprofitnih organizacija (NN 121/14);
  • Lokalna razvojna strategija u ribarstvu LAGUR-a Tramuntana 2014.-2020. (https://lagur-tramuntana.hr/lrsr-2014-2020/)
  • Statut LAGUR-a Tramuntana 2014.-2020. (https://lagur-tramuntana.hr/statut/)
  • STRUČNI UVJETI: POZNAVANJE RADA NA RAČUNALU;MS OFFICE PAKET, GOOGLE ALATI

    PREDNOST: POZNAVANJE RIBARSKOG SEKTORA I PRIPADAJUĆE ZAKONSKE REGULATIVE, POZNAVANJE OP ZA POMORSTVO I RIBARSTVO 2014. – 2020., POZNAVANJE PROCEDURA I ISKUSTVO VEZANO ZA EU FONDOVE/PROGRAME I PROJEKTE

    POSEBNI UVJETI:

  • VISOKA MOTIVACIJA ZA PROFESIONALNIM RAZVOJEM VJEŠTINA, SPOSOBNOSTI I ISKUSTVA
  • POSJEDOVANJE VOZAČKE B KATEGORIJE
  • web stranica www.lagur-tramuntana.hr

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contrato.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Otros beneficios: Gastos de viaje.

Empleador: LOKALNA AKCIJSKA GRUPA U RIBARSTVU TRAMUNTANA.

Instrucciones para solicitar:

Identificador de la vacante:1824065.

Ver las 808 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales ofertadas.