administrativní a spisový pracovník, Všeobecní administrativní pracovníci

Oferta de trabajo de Oficinistas generales en República Checa (Ústecký kraj)

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales.
Úředníci : Všeobecní administrativní pracovníci, sekretáři a pracovníci pro zadávání dat a zpracování textů : Všeobecní administrativní pracovníci : Všeobecní administrativní pracovníci.

Descripción de la oferta de trabajo:
Charakteristika vykonávané práce: zejména výkon spisové služby, zajištění chodu podatelny MěÚ a obsluha telefonní ústředny, vedení pokladny, vidimace a legalizace, výpisy z CZP Platové zařazení: tarifní třída 7 dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, příloha č. 2 Požadavky na uchazeče: vzdělání SŠ s maturitou (nejlépe ekonomický směr), praxe ve státní správě vítána, znalost právních předpisů v základním rozsahu nutném pro výkon funkce, zejména zákona o obcích, zákona o archivnictví a spisové službě včetně prováděcí vyhlášky, orientace ve správním řádu, orientace v účetnictví, dobré vyjadřovací schopnosti v ústním i písemném projevu, kvalitní znalost pravopisu, znalost psaní na stroji (PC) nejlépe všemi deseti a znalost kancelářské korespondence, spolehlivost, pečlivost, serózní vystupování, uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, Windows, Internet), aktivní znalost cizího jazyka angličtina/němčina výhodou, řidičský průkaz skupiny B výhodou, výhodou absolvované vstupní vzdělávání, zvláštní odborná způsobilost, zejména při správě matrik a evidence obyvatel, zkouška vidimace a legalizace, ochota dále se vzdělávat Zákonné předpoklady pro vznik pracovního poměru: státní občan ČR, popř. cizí státní občan s TP na území ČR, starší 18 let, plná svéprávnost, bezúhonnost, ovládá jednací jazyk Přihláška uchazeče musí obsahovat tyto náležitosti: jméno, příjmení a titul uchazeče, datum a místo narození uchazeče, státní příslušnost uchazeče, místo trvalého pobytu uchazeče, číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení pobytu, jde-li o cizího státního občana, e-mailový nebo telefonní kontakt, datum a podpis uchazeče. Doklady, které zájemce připojí k přihlášce: strukturovaný profesní životopis, ve kterém uvedou údaje o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech a dovednostech, výpis z evidence rejstříku trestů (ne starší než 3 měsíce), u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem. Pokud takový doklad domovský stát nevydá, doloží bezúhonnost čestným prohlášením. Ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání. Poskytnutí souhlasu se zpracováním svých osobních údajů uvedených v předložené přihlášce a jejích přílohách v souladu s ustanovením §5 zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů. Způsob podání přihlášky: přihlášky s uvedenými doklady v zalepené obálc

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Ústecký kraj.

Ver 255 ofertas de trabajo en "Ústecký kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 28/02/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: 14740.0 CZK mínimo y 22170.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Alena Rendášová

Empresa: Město Terezín.

Contacto: Alena Rendášová

Email: alena.rendasovaReemplazar por una arrobaterezin.cz

Teléfono: +420 416 782 227.

Ver las 808 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales ofertadas.