Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Oficinistas generales > Administrativní Pracovník/ce, Všeobecní Administrativní Pracovníci

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE, Všeobecní administrativní pracovníci

Empleo en República Checa (Karlovarský kraj) de Oficinistas generales

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales.

Úředníci : Všeobecní administrativní pracovníci, sekretáři a pracovníci pro zadávání dat a zpracování textů : Všeobecní administrativní pracovníci : Všeobecní administrativní pracovníci

Descripción de la oferta de trabajo:

RÁDA VÁM NABÍDNEME:

-Práci u významného dodavatele čerstvého ovoce a zeleniny

-Dlouhodobé a stabilní zaměstnání

-Profesní růst a možnost získat další zkušenosti

-Systém benefitů (obědy nebo stravenky, penzijní připojištění, nákup produktů na internetu za zvýhodněné ceny a další)

-Samostatnou a zodpovědnou práci v dynamickém prostředí

-Věrnostní dovolená (po roce nárok na 1,5 směny dovolené navíc, po 5 letech nárok na 3,5 směny dovolené navíc, po 10 letech nárok na 5 směn dovolené navíc)

CO VÁS NA TÉTO POZICI ČEKÁ?

-Administrativní podpora pobočky

-Fakturace, Evidence a řešení dodacích listů

-Zodpovědnost za pokladnu a za tok peněžních prostředků

JSTE TO VY?

-Máte analytické a logické myšlení?

-Jste samostatní, spolehliví a pečlivý?

-Máte zkušenosti na obdobné pozici s administrativou?

PODÍVEJTE SE NA NÁS:

www.youtube.com - video "Vítej v týmu"

www.hortim.cz/cz/kariera/

Oslovila Vás naše pracovní nabídka ?

V případě zájmu zašlete Váš životopis na email: zamestnanihortim.cz nebo volejte na tel. číslo 725 791 362.

Región: Karlovarský kraj.

Ver 107 ofertas de trabajo en "Karlovarský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 20000 mínimo y 26000 máximo (CZK mensual).

Empleador: Hortim-International, spol. s r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Andrea Beránková, HR Generalist. Tel.: +420 725 791 362. E-mail: hortim.cz" rel="nofollow">zamestnanihortim.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 725 791 362
  • Correo electrónico: zamestnanihortim.cz

Identificador de la vacante:16404060717.

Ver las 750 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales ofertadas.