Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Oficinistas generales > Administrativní Pracovník, Všeobecní Administrativní Pracovníci

Vacantes en República Checa (Moravskoslezský kraj) de Oficinistas generales

Administrativní Pracovník, Všeobecní Administrativní Pracovníci

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales.

Úředníci : Všeobecní administrativní pracovníci, sekretáři a pracovníci pro zadávání dat a zpracování textů : Všeobecní administrativní pracovníci : Všeobecní administrativní pracovníci

Descripción de la oferta de trabajo:

Vaší náplní práce bude: - nákup spotřebního materiálu pro administrativu i výrobu, evidence, reporting - spolupráce s externími partnery, objednávání a vyzvedávání zboží - distribuce pracovních oděvů a pracovních pomůcek - zodpovědnost za firemní stravování a výdejové automaty Požadujeme: - SŠ vzdělání - řidičský průkaz skupiny B - uživatelská znalost MS Office Výhodou: - dobré komunikační schopnosti - znalost AJ na úrovni mírně pokročilá (A2/B1) Nabízíme: - práci, kde můžete být platným členem týmu - firmu, které se daří a kde je tým lidí, který chce svou práci dělat stále lépe - a také zaměstnanecké výhody (pružná pracovní doba, dovolená navíc, cílové odměny, kurzy Aj, osobní ohodnocení, životní pojištění, dotované firemní stravování, zaměstnanecké slevy a další)________________________________________ V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis s fotografií v českém a anglickém jazyce: Pavel Němec SEJONG Czech s.r.o.

Na Novém poli 385/ 1a, 733 01 Karviná HR oddělení – tel.

552 305 814, 733 531 101 e-mail: pavel.nemecsjcz.cz , Dovolená navíc, Zvláštní prémie

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Moravskoslezský kraj.

Ver 546 ofertas de trabajo en "Moravskoslezský kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 31/05/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Lenguas exigidas: inglés: (sobresaliente) .

Carnet de conducir: Sí.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 21000.0 CZK (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto: Mgr. Pavel Němec, personalista

Empresa: SEJONG Czech s.r.o..

Contacto: Mgr. Pavel Němec, personalista

Email: pavel.nemecsjcz.cz

Teléfono: +420 552 305 814.

Ver las 644 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales ofertadas.