Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Oficinistas generales > Administrativní Pracovník, Pracovnice, Všeobecní Administrativní Pracovníci

Oferta en República Checa (Plzeňský kraj) de Oficinistas generales

Administrativní Pracovník, Pracovnice, Všeobecní Administrativní Pracovníci

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales.

Úředníci : Všeobecní administrativní pracovníci, sekretáři a pracovníci pro zadávání dat a zpracování textů : Všeobecní administrativní pracovníci : Všeobecní administrativní pracovníci

Descripción de la oferta de trabajo:

Hledáme do našeho mladého kolektivu šikovného a pečlivého člověka, který se bude starat zejména o komunikaci se zákazníky, obsluhu zákaznické linky, vedení pokladny, naskladňování a vyskladňování zboží, administraci zákaznických smluv a všeobecně administrativní činnost. Jedná se o zajímavou a různorodou práci.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

Hledáme flexibilního, pečlivého a zodpovědného člověka, se schopností se dále vzdělávat. Komunikativního s příjemným vystupováním a dobrými organizačními schopnostmi. Trestně bezúhonného. Hledáme člověka pro dlouhodobou spolupráci.

Výhodou bude, pokud budete umět:

Základní znalosti marketingu a obchodní cítění. Základní přehled v IT. Anglický jazyk.

Co vám můžeme nabídnout:

Nabízíme stabilní zázemí dlouhodobě fungující firmy. Nadstandardní platové ohodnocení, dle zkušeností pracovníka. Pravidelný růst platu, 13. plat. Možný kariérní růst, dle šikovnosti a zkušeností. Služební telefon včetně neomezeného volání a notebook.

Sick day, dovolená dle potřeby, 5 týdnů dovolené. Pořádáme firemní akce, školení, večírky, teambuildingy, zkrátka se nenudíme

Životopisy s průvodním dopisem zasílejte na e-mail: karierainternethned.cz

Región: Plzeňský kraj.

Ver 95 ofertas de trabajo en "Plzeňský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 22000 mínimo y 35000 máximo (CZK mensual).

Empleador: ARENIS s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Lukáš Křupka, Dis., jednatel. Tel.: +420 608 753 753. E-mail: internethned.cz" rel="nofollow">karierainternethned.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 608 753 753
  • Correo electrónico: karierainternethned.cz

Identificador de la vacante:17363200791.

Ver las 806 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales ofertadas.