Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Oficinistas generales > Administrativní Pracovník/ce Pardubice, Všeobecní Administrativní Pracovníci

Administrativní pracovník/ce Pardubice, Všeobecní administrativní pracovníci

Oferta de Oficinistas generales en Pardubický kraj (República Checa)

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales.

Úředníci : Všeobecní administrativní pracovníci, sekretáři a pracovníci pro zadávání dat a zpracování textů : Všeobecní administrativní pracovníci : Všeobecní administrativní pracovníci

Descripción de la oferta de trabajo:

Firma Svět oken s.r.o. hledá do svého týmu kolegu či kolegyni v Pardubicích.

Požadavky:

- SŠ vzdělání

- samostatnost, komunikativnost

- znalost práce na PC – Excel, Word, internet

- vysoké pracovní nasazení

Nabízíme:

odpovídající motivační platové ohodnocení, práci v dynamicky se rozvíjející firmě, možnost seberealizace a profesního růstu

Región: Pardubický kraj.

Ver 231 ofertas de trabajo en "Pardubický kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 17000 (CZK mensual).

Empleador: SVĚT OKEN s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Monika Klasová, DiS. E-mail: svet-oken.cz" rel="nofollow">klasovasvet-oken.cz.

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: klasovasvet-oken.cz

Identificador de la vacante:15667950706.

Ver las 749 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales ofertadas.