Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Oficinistas generales > Administrativní Pracovník/ce - Obchodní Asistent/ka, Všeobecní Administrativní Pracovníci

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE - OBCHODNÍ ASISTENT/KA, Všeobecní administrativní pracovníci

Ofertas de trabajo en República Checa (Jihočeský kraj) de Oficinistas generales

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales.

Úředníci : Všeobecní administrativní pracovníci, sekretáři a pracovníci pro zadávání dat a zpracování textů : Všeobecní administrativní pracovníci : Všeobecní administrativní pracovníci

Descripción de la oferta de trabajo:

Požadavky: velmi dobrá znalost práce na PC, komunikativnost, spolehlivost, pečlivost, samostatné myšlení, aktivní přístup k práci, chuť učit se novým věcem

Náplň práce: cenové nabídky, správa e-shopu

Nabízíme: odpovídající platové ohodnocení - prémie, zázemí prosperující společnosti, dynamickou a různorodou práci, nekuřácké prostředí

Životopisy zasílejte na uvedený e-mail.

Región: Jihočeský kraj.

Ver 217 ofertas de trabajo en "Jihočeský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 16400 mínimo y 20000 máximo (CZK mensual).

Empleador: EUROBYT CB s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Informace. E-mail: seznam.cz" rel="nofollow">eurobytseznam.cz.

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: eurobytseznam.cz

Identificador de la vacante:15013170733.

Ver las 617 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales ofertadas.