Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Telefonistas > Administrativní Pracovník/ice Zákaznické Podpory V Bulharském Jazyce, Operátoři Telefonních Panelů

Administrativní pracovník/ice zákaznické podpory v bulharském jazyce, Operátoři telefonních panelů

Ofertas de Telefonistas en Moravskoslezský kraj (República Checa)

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Empleados en trato directo con el público : Empleados de servicios de información al cliente : Telefonistas.

Úředníci : Pracovníci informačních služeb, na přepážkách a v příbuzných oborech : Pracovníci informačních služeb : Operátoři telefonních panelů

Descripción de la oferta de trabajo:

Staňte se součástí našeho týmu a ukažte, co ve Vás je! Baví Vás komunikovat a pečovat o zákazníky? Chcete do práce chodit kvůli skvělému týmu, příjemné atmosféře a bezva penězům? Do našeho rodinného call centra hledáme posilu na  Helpdesk a infolinku.

Nabízíme:

Skvěle placené HPP nebo brigádu v call centru

HPP od prvního dne

Nástup přímo do BOIS Services (FEXI) bez personálních agentur

Fixní mzdu + bonusovou složku

Díky bonusové složce si umíte vydělat i více než 36200 Kč hrubého

Průměrná mzda se u nás pohybuje mezi 23000 až 33000 Kč hrubého

Odborné komunikační a produktové školení, průběžné vzdělávání

U nás to není žádná ovčárna, max. 6 lidí v místnosti na pracovišti

Žádné automatické vytáčení hovorů a přísný režim velkých korporací

Nástup dohodou

Bonus 10000 Kč za doporučení nového pracovníka

Flexibilní začátek a konec pracovní doby

Práce v krásných kancelářích v historickém centru Ostravy

Skvělá dostupnost MHD i z okolních měst

Až 25 dnů dovolené

Kariérní růst

Motivační soutěže a benefity

Společné snídaně

Skvělé teambuildingy

Občerstvení v kanceláři zadarmo

Firemní kultura digitální firmy

Sleva na firemní výrobky a služby

Požadujeme:

Bulharština - rodilý mluvčí

Angličtina - komunikativní úroveň

Čeština - komunikativní úroveň

Základní znalosti práce na počítači

Komunikativnost

Zkušenosti s e-commerce výhodou

Región: Moravskoslezský kraj.

Ver 256 ofertas de trabajo en "Moravskoslezský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 21700 mínimo y 26000 máximo (CZK mensual).

Empleador: Ollero s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Rostislav Pernička. Tel.: +420 800 665 533. E-mail: fexi.cz" rel="nofollow">adminfexi.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 800 665 533
  • Correo electrónico: adminfexi.cz

Identificador de la vacante:16716410708.

Ver las 126 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Empleados en trato directo con el público : Empleados de servicios de información al cliente : Telefonistas ofertadas.