Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Secretarios administrativos y ejecutivos > Administrativní Pracovníci, Ostatní Odborní Pracovníci V Administrativě A Správě Organizace

Administrativní pracovníci, Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace

Contratación en República Checa (Středočeský kraj) de Secretarios administrativos y ejecutivos

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Secretarios administrativos y especializados : Secretarios administrativos y ejecutivos.

Techničtí a odborní pracovníci : Odborní pracovníci v obchodní sféře a veřejné správě : Odborní administrativní pracovníci a asistenti : Odborní asistenti v administrativě

Descripción de la oferta de trabajo:

Místo výkonu práce:

Nová č.p. 303

294 42  Luštěnice

Prvotní kontakt: tel.: 733736490, e-mail: personalnidomovuanezky.cz

Požadujeme: středoškolské vzdělání s maturitou, práce s PC (Word, Excel, internet), orientace v účetnictví (minimální znalost), řidičský průkaz skupiny B, bezúhonnost, flexibilita, komunikativnost.

Nabízíme: stabilní zázemí, příjemné pracovní prostředí, velmi dobrý pracovní kolektiv, osobní ohodnocení po zapracování, mimořádné odměny, příspěvky z FKSP na stravování, penzijní připojištění apd., podporujeme další vzdělávání a osobní rozvoj, na vzdělávání finančně přispíváme. Platové ohodnocení dle Nařízení vlády 341/2017 Sb. v platném znění.

Zaměstnanecké výhody: stravování, příspěvky z FKSP, mimořádné odměny, vzdělávání.

Región: Středočeský kraj.

Ver 352 ofertas de trabajo en "Středočeský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 15000 mínimo y 23000 máximo (CZK mensual).

Empleador: Domov U Anežky, poskytovatel sociálních služeb.

Obraťte se na kontaktní osobu. Jana Soumarová. Tel.: +420 733 736 490. E-mail: domovuanezky.cz" rel="nofollow">personalnidomovuanezky.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 733 736 490
  • Correo electrónico: personalnidomovuanezky.cz

Identificador de la vacante:15292160775.

Ver las 693 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Secretarios administrativos y especializados : Secretarios administrativos y ejecutivos ofertadas.