Account Manager , Obchodní zástupci. Jihomoravský kraj

Trabajar de Representantes comerciales en República Checa (Jihomoravský kraj)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Representantes comerciales.
Techničtí a odborní pracovníci : Odborní pracovníci v obchodní sféře a veřejné správě : Odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví, obchodní zástupci, nákupčí a obchodní makléři : Obchodní zástupci.

Descripción de la oferta de trabajo:
Account Manager Popis: Hledáme kolegyni/kolegu pro obsazení výše uvedené pracovní pozice a převzetí práce po bývalé kolegyni PRACOVNÍ NÁPLŇ: o péče o stávající zákazníky o akvizice a oslovení nových klientů ve svěřeném regionu o seznámení zákazníků s naší nabídkou, našimi akčnímu produkty a službami o komunikace s klienty a vedení obchodních případů (příjem a zpracování zakázek) o realizace obchodních kampaní našich V.I.P. produktů viz www.kate.cz o pravidelný reporting POŽADUJEME: o praxi na stejné pozici v oboru reklamních předmětů a znalost trhu (B2B klientela) NABÍZÍME: o práci, při které využijete Váš obchodní talent a komunikativnost o zázemí a maximální podporu o provize ze zakázek, které se pravidelně opakují o příležitost k profesnímu růstu a osobnímu i finančnímu rozvoji o velmi přátelské pracovní prostředí s neformální atmosférou Informace o pozici: Místo pracoviště: Šumavská 15, Brno - střed Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek Délka pracovního poměru: Na dobu určitou/neurčitou Benefity: Auto i pro soukromé účely, vyhrazené parkování, Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Provize z prodeje, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravování a občerstvení přímo v objektu firmy Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou, ŘP sk B + praxe v řízení nutná Požadované jazyky: Čeština (Výborná/rodilý mluvčí), Angličtina (Mírně pokročilá) Nástup: 1.9.2017 nebo dle dohody Předpokládaný nástupní plat: fix 20.000,- Kč + 0 - 30.000,- Kč/měsíc provize z obratu

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Jihomoravský kraj.

Ver 384 ofertas de trabajo en "Jihomoravský kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 31/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Lenguas exigidas: inglés: (sobresaliente) .

Carnet de conducir: Sí.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: 20000.0 CZK mínimo y 30000.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
DiS. Nikola Vedrödiová

Empresa: KATE agency s.r.o..

Contacto: DiS. Nikola Vedrödiová

Email: jobReemplazar por una arrobakate.cz

Teléfono: +420 777 060 806.

Ver las 1,769 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Representantes comerciales ofertadas.